Dvacáté kolo měl o uplynulém víkendu na programu krajský fotbalový přebor. Tradičně si v něm s chutí zastřílel například Union Cheb, který smázl doma nováčka z Jáchymova pěti góly. Dále si pak Hazlov taktéž na domácí půdě lehce poradil s předposledním týmem krajské tabulky Novým Sedlem. V karlovarském derby poté vyprášila na stadionu na Růžovém Vrchu Stará Role pětibrankovým přídělem karlovarskou Lokomotivu, a lídr přeboru sokolovská juniorka si odvezla cennou výhru z Lubence, kde porazila mužstvo Chyše. Tříbodovou radost si mohl vychutnat v Aši také Dolní Rychnov, který získal v cestě za záchranou hodně důležité tři body. Královské Poříčí pak v domácím prostředí porazilo Františkovy Lázně, když se třikrát do sítě soupeře trefil střelecky disponovaný Daniel Dufek.

Nejzajímavější duel kola se odehrál na hřišti v Ostrově, kde domácí jedenáctka v utkání s Vintířovem sice třikrát vedla, ale nakonec se musela spokojit pouze s bodem.

Výsledkový servis:

Kr. Poříčí – Fr. Lázně 5:0

Domácí kanonádu načal již v 10. minutě Daniel Dufek. Ve 35. minutě stanovil poločasový stav mladíček z Poříčí Reitmeier. Po změně stran si pak otevřel střelnici na domácí půdě Daniel Dufek, který vstřelil v 57. minutě svou druhou branku, a v 84. minutě docílil svého hattricku. V 89. minutě pak přidal pátý gól Poříčí do branky Frantovek Miloš Dufek.

Branky: 10. , 57. a 84. Daniel Dufek, 35. Reitmeier, 89. Miloš Dufek. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Balhar – R. Šmat, Melničuk, DS Černý. ŽK: 2:3. Diváci: 90.

Kr. Poříčí: Dvořák – Prchal, Monhart, Reitmeier, J. Jelínek – Maxa, M. Dufek, Hung, D. Dufek – Hanzlíček, R. Jelínek (Zaja, Šimek, Verner). Trenéři: Milan Gabrle, Miroslav Buják.

Fr. Lázně: Nguyen – Král, Karafiát, L. Hibler, M. Větrovec – J. Větrovec, Országh, Eisenreich, Kříž – Bastl, Iterský (stř. Stieranka, Glazer, Vachůn). Trenér: Milan Kolouch.

Chyše – Sokolov B 0:3

Skóre utkání otevřel ve 14. minutě sokolovský Komberec. Ve 23. minutě pak ze zančky pokutového kopu zvýšil vedení juniorky Prchal a po změně stran pojistil výhru baníkovců třetím zářezem střídající Andrš.

Branky: 14. Komberec, 23. Prchal (PK), 89. Andrš. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Kobielský – Janoušek, Adamec, DS Kozel. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (Laurich). Diváci: 250.

Chyše: Nekvapil – Volf, Dorňák, Hanzlíček, Burda – Horna, Bouška, Velek, Kubinec – Laurich, Dvořák (stř. Štědronský). Trenér: Josef Šrámek.

Sokolov B: Zacharda – Nápravník, Hemzáček, Vašata, Hucl – Habai, Prchal, Vůjtěch, Kratochvíl – Čertík, Komberec (stř. Andrš). Trenér: Stanislav Purkart.

Aš – D. Rychnov 1:3

Rychnov vyhrál první poločas díky střelcké potenci Petra Kalabzy, který vstřelil Aši dvě branky. Na to domácí odpověděli přesnou ranou z kopaček Aleše Houdka. Zasloužené vítězství Rychnova pak pojistil po změně stran třetí brankou Pavel Moravec.

Branky: Houdek – Kalabza 2, Moravec. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Bušek – J. Novotný, Fraško, DS Strmiska.

Ostrov – Vintířov 3:3

V utkání kvalitní úrovně šli do vedení zásluhou Faktora domácí. Za hosty však záhy srovnal ze značky pokutového kopu Klemera. Branky však padaly v Ostrově i po změně stran. Domácí podruhé poslal do vedení Lorenc, na to však hosté rychle odpověděli vyrovnávací brankou Prokopa. Do třetice šel Ostrov do vedení v 56. minutě když nachytal brankáře Vintířova na švestkách z přímého kopu Dušek. Dělbu bodů pak zařídil osm minutek před koncem vintířovský Pazdera.

Branky: 19. Faktor, 47. Lorenc (PK), 56. Dušek – 23. Klemera (PK), 49. Prokop, 82. Pazdera. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Vokoun – Berka, Bacík, DS Tomášek. ŽK: 1:2. Diváci: 80.

FK Ostrov: Frydrýn – Piskáček, P. Hladík, Lorenc, Tomáň – Koročinský, Koudelka, Šrámek, Faktor (77. F. Hladík) – Dušek, Mahr. Trenér: Tomáš Štěpánek.

Vintířov: Zíma – Klemera, Vystrčil, Pazdera, Hrudkaj, Myslivec – Obešlo (46. Tráva), Kabele (30. Kastl), Prokop – Neudert, Smolka. Trenér: Jaroslav Maršík.

Union Cheb – Jáchymov 5:0

Další vysokou výhru zaznamenal Union Cheb v domácím prostředí, ve kterém sestřelil nováčka z Jáchymova pětibrankovým přídělem.

Branky: 25. a 47. Dobeš, 40. Hudeček, 60. a 79. Sládeček. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Aubrecht – Cvrk, Krejčí, DS Votík. ŽK: 2:0: Diváci: 75.

Union Cheb: Buřič – Pilař (71. Těšínský), T. Rolník, Aleksič, Hudeček (46. Volf) – Alexa, Šebesta, Dobeš, Řezáč (60. Klepáček) – A. Rolník, Sládeček. Trenéři: Miroslav Šebesta, Petar Aleksič.

Jáchymov: Sütto – Kunst, Baláž, Osička, Holubička – Sýkora, Chaloupek, Kostka, Chrenák – Kasparides, Jonák. Trenér: Petr Šikýř.

Loko KV – St.Role 2:5

Hosté rozhodli o svém vítězství v rámci karlovarského derby střeleckými hody, kterými se prezentovali ve druhém poločase.

Branky: Vaněk, Tulák – Žigar 2, Stýblo, Plch, Vašíček. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Adamec – Kobielský, Chládek, DS Rajtmajer.

Hazlov – Nové Sedlo 6:0

Domácí fotbalisté nedali týmu ze spodku krajské tabulky žádnou šanci. Dvě přesně trefy si na své konto připsali Miroslav Dočekal a Václav Šiman. Dílo pak dokonali Radim Prokopec a Roman Belovič.

Branky: Dočekal 2, Šiman 2, Prokopec, Belovič. Poločas: 4:0. Rozhodčí: M. Štěrba – Chrástecký, M. Novotný, DS Vošmik.