Na nejstarším turnaji Karlových Varů se představí od 9.00 hodin hned šest týmů, které budou rozděleny do dvou tříčlenných skupin.

„Loňský vítěz turnaje Strunkovice na turnaj nedorazí, a to z důvodu nedostatku hráčů,“ smutně poznamenal jeden z organizátorů akce Martin Míček.

Místo Strunkovic se tak na turnaji představí v roli nováčka tým SK Božičany, dále pak Dalovice, SK Doubí, Olšová Vrata, SC Stanovice a domácí výběr Kolové.

Po rozlosování se bude hrát ve dvou skupinách systémem každý s každým dvakrát dvacet minut podle platných pravidel kopané a utkání budou řídit delegovaní rozhodčí OFS Karlovy Vary. Po skupinových bojích pak přijdou na řadu duely o konečné umístění, ve kterých se střetnou mužstva systémem první ze skupiny A s vítězem skupiny B, druhý s druhým a třetí s třetím. Pro všechna mužstva jsou připraveny poháry.

Na své si přijdou i nejlepší brankář a střelec. „Pro všechny týmy nám připravila pěkné poháry firma Milana Mottla. Dorazit by měl ze Strunkovic i putovní pohár, tak jen doufáme, že bude v pořádku,“ vysvětloval Míček.

Turnaj odstartuje v sobotu na hřišti Ajaxu v 8.45 hodin prezencí, oficiální zahájení je naplánováno na 9.00 hodin.

„Po skončení turnaje a slavnostním vyhodnocení zveme všechny na hudební party pod širým nebem, která se bude rovněž konat v areálu Ajaxu. Jinak je samozřejmě po celou dobu turnaje zajištěno bohaté občerstvení,“ láká fanoušky do ochozů Martin Míček.