Ve šlágru třetí třídy uhrály Hamry remízu se Slavií Junior

Karlovy Vary — Tým Perninku opět doma vyplácel, tentokrát obdrželi osmičku fotbalisté Olšových Vrat.

9.9.2008

...Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Ve čtvrtém kole třetí fotbalové třídy na sebe opět upozornil nováček soutěže Sokol Pernink, který v domácím prostředí deklasoval Olšová Vrata osmibrankovým přídělem. Velmi živo také bylo ve šlágru kola, který byl na programu v Nových Hamrech, kam zamířil lídr tabulky Slavia Junior. Po vyrovnaném průběhu se nakonec oba soupeři o body podělili. Poslední Potůčky opět nebodovaly, tentokrát v domácím prostředí nestačily na tým Údrče. Naopak první výhru si připsal na své konto Sadov, který na domácí půdě přehrál překvapení podzimní části Abertamy. Merklín si pak odvezl důležité vítězství z Verušiček a rezerva Dalovic s přehledem přehrála v duelu nováčků v domácím prostředí Děpoltovice.

Výsledkový servis

Potůčky – Údrč 1:2 (1:2)
O vítězství hostů rozhodli již v prvním poločase kanonýři Radek Záluský a Josef Tomka. Za domácí si připsal na své konto čestný úspěch Jindřich Zralý. Před padesáti diváky řídil duel laik.

Pernink – Olšová Vrata 8:2 (3:1)
Domácí se ujali vedení brankou ostrostřelce Petra Chvapila. Druhou branku horalů přidal Karel Žilák. Hned nato za hosty však korigoval František Talaš. První poločas pak uzavřel svou druhou brankou v utkání Chvapil. Po obrátce stran přidal čtvrtou branku Perninku Jan Janda, který tak nasměroval svůj tým k vysokému vítězství. Pátý gól domácích vstřelil Jiří Halaburt a do listiny střelců se zapsali i jeho spoluhráči Nguen Quang Huy a Jiří Čečák. Za Olšovky poté korigoval skóre Vít Dimitrov. Poslední slovo pak měl v zápase nejlepší kanonýr Perninku v této sezoně Petr Chvapil, který si připsal na své konto hattrick. Před šedesáti diváky pískal utkání rozhodčí Botoš.
ŽK: 1:1.

Sadov – Abertamy 2:1 (0:1)
Hosté vyhráli první poločas brankou Jiřího Štěcha. Po změně stran však domácí obrátili vývoj duelu ve svůj prospěch góly Libora Škarbana a Karla Trojana. Před padesáti fandy rozhodoval zápas sudí Eliáš.
ŽK: 3:2.

Nové Hamry – Slavia Junior KV 4:4 (2:3)
Vedoucí tým třetí třídy vyhrál první poločas brankami Jana Kozy, Dmitryho Ivanova a Nykoly Bilyka. Za domácí se zapsal v prvním poločase do listiny střelců dvakrát Jiří Pazdera. Po změně stran přidal čtvrtou trefu Slavie Lukáš Lau. Za domácí poté vyrovnali Jiří Krajňák a Matěj Novák. Pouhých třiadvacet diváků sledovalo šlágr kola v Nových Hamrech, který řídil rozhodčí Pavel Šeda.
ŽK: 0:2. ČK: 0:1.

Verušičky – Merklín 2:6 (2:3)
Vítězství Merklína zařídili na hřišti nováčka soutěže dvěma góly Karel Lorenc a po jednom Petr Chomát, Marian Baláž, Martin Kučera a Pavel Matoušek. Za domácí vstřelil obě branky Libor Slivčák. Před padesátkou fanoušků pískal utkání arbitr Krása.
ŽK: 1:1.

Dalovice B – Děpoltovice 4:2 (4:0)
Domácí rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, když dvě branky Dalovic vstřelil Miroslav Brabec a po jedné si připsali na své konto Libor Čapek a Jiří Benda. Za hosty pak po obrátce stran zmírnil prohru dvěma góly Daniel Drápal. Před třicítkou diváků odřídil zápas sudí Vašek.
ŽK: 2:1.

9.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – 9.–10. prosince 2017

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Pozitivní dechová zkouška na alkohol. Ilustrační foto.

Měl v sobě necelá tři promile alkoholu, i tak usedl za volant

Místo zón rezervace. UNESCO chrání lázeňský trojúhelník

Karlovarský kraj - Ne v lednu, ale během roku 2018 by měla být podle primátora Petra Kulhánka (KOA) podána žádost o sériovou nominaci jedenácti evropských lázeňských měst, včetně Karlových Varů, Mariánských a Františkových Lázní, na prestižní seznam světového dědictví UNESCO.

Jak by vypadaly rozhovory mezi Baarovou a Mandlovou?

Karlovy Vary - Karlovarský Harlekýn o sobě dá vědět ještě před Vánoci. Už v sobotu 9. prosince v 19:30 se můžete těšit v Husovce na představení Spolu.

Roháči a ZUŠ Choir Melodie zazpívají koledy v Pluhově domě

Horní Slavkov – I v letošním roce zahrají Roháči na „Pluháči“. Jeden ze svých vánočních koncertů odehrají právě v koncertním sále Pluhova domu.