Starší porazili jedinou brankou rezervu pražského Meteoru a mladší vybojovali se stejným soupeřm bod za nerozhodný výsledek. V průběžné tabulce tak starší dorostenci Sokolova vévodí divizi s tříbodovým náskokem před druhým týmem Dukly Praha. Mladší baníkovci jsou prozatím druzí za pražskou Duklou jen o skóre se ziskem šestadvaceti bodů.

Starší dorost

Sokolov – Meteor B 1:0
„První poločas se odehrál v naší režii, soupeře jsme prakticky nepustili do žádné šance, ale také my jsme se , až na výjimky, nedokázali prosadit do velmi dobře zorganizované obrany Meteoru. Ve druhé půli jsme chtěli utkání rozhodnout v náš prospěch, ale s přibývajícím časem jsme řešili útočné akce stále zbrkleji a po zbytečných ztrátách míče se soupeř dostával do nebezpečných brejků, které často hrozily gólem. Přesto jsme zásluhou důrazu Krupičky šli střelou z hranice pokutového území do vedení, ale Meteor se nevzdával, naopak převzal iniciativu a jen výborný Macháček nás zachránil před inkasováním. Přes závěrečný tlak Meteoru jsme si vítězství už nenechali vzít a nejlepšího soupeře v dosavadním průběhu soutěže jsme porazili 1:0,“ popsal duel trenér Tomáš Hájek.

Branka: 70. Krupička. Poločas: 0:0. Baník: Macháček – Jiří Vodrážka (88. Ščislák), Šaloun (76. Áč), Janovský, Jakub Vodrážka – Hudec, Bereczký, Pleva, Odvárko (88. Kříž) – Domin, Krupička.

Mladší dorost

Sokolov – Meteor B 1:1
„Zatím nejkvalitnější soupeř. Nám se výkon nepodařil dle našich představ, chyběl nám především lepší pohyb. Šance jsme si sice vytvořili, to ale hosté také. Remíza je proto spravedlivá,“ popsal duel trenér Milan Pari.

Branka: 20. Vican. Poločas: 1:0. Baník: Novák – Netáhlo, Vican, Lukeš, Macák – Stockner, Vu, Werner, Panajotov (63. Petrák) – Škarda (65. Jurik), Váša.

(bs, sei)

Výsledkový servis

Divize, starší dorost, 11. kolo:
FC Buldoci Karlovy Vary – Ústí nad Labem 5:0
Varnsdorf – Junior Praha 5:1
Slavoj Podolí – Blšany 2:1
Libuš – Roudnice n. L. 3:3
Kladno B – Česká Lípa 1:1
Junior Děčín – Dukla Praha 0:3