Dorostenci sokolovského Baníku vévodí fotbalové divizi

Sokolov — V jedenáctém kole divizní soutěže dorostu získali hráči sokolovského Baníku čtyři body.

23.10.2008

Baník SokolovFoto: DENÍK

Starší porazili jedinou brankou rezervu pražského Meteoru a mladší vybojovali se stejným soupeřm bod za nerozhodný výsledek. V průběžné tabulce tak starší dorostenci Sokolova vévodí divizi s tříbodovým náskokem před druhým týmem Dukly Praha. Mladší baníkovci jsou prozatím druzí za pražskou Duklou jen o skóre se ziskem šestadvaceti bodů.

Starší dorost

Sokolov – Meteor B 1:0
„První poločas se odehrál v naší režii, soupeře jsme prakticky nepustili do žádné šance, ale také my jsme se , až na výjimky, nedokázali prosadit do velmi dobře zorganizované obrany Meteoru. Ve druhé půli jsme chtěli utkání rozhodnout v náš prospěch, ale s přibývajícím časem jsme řešili útočné akce stále zbrkleji a po zbytečných ztrátách míče se soupeř dostával do nebezpečných brejků, které často hrozily gólem. Přesto jsme zásluhou důrazu Krupičky šli střelou z hranice pokutového území do vedení, ale Meteor se nevzdával, naopak převzal iniciativu a jen výborný Macháček nás zachránil před inkasováním. Přes závěrečný tlak Meteoru jsme si vítězství už nenechali vzít a nejlepšího soupeře v dosavadním průběhu soutěže jsme porazili 1:0,“ popsal duel trenér Tomáš Hájek.

Branka: 70. Krupička. Poločas: 0:0. Baník: Macháček – Jiří Vodrážka (88. Ščislák), Šaloun (76. Áč), Janovský, Jakub Vodrážka – Hudec, Bereczký, Pleva, Odvárko (88. Kříž) – Domin, Krupička.

Mladší dorost

Sokolov – Meteor B 1:1
„Zatím nejkvalitnější soupeř. Nám se výkon nepodařil dle našich představ, chyběl nám především lepší pohyb. Šance jsme si sice vytvořili, to ale hosté také. Remíza je proto spravedlivá,“ popsal duel trenér Milan Pari.

Branka: 20. Vican. Poločas: 1:0. Baník: Novák – Netáhlo, Vican, Lukeš, Macák – Stockner, Vu, Werner, Panajotov (63. Petrák) – Škarda (65. Jurik), Váša.

Koupili si triko a mají strom na Šumavě

Šumava – Dva bratři, Richard a Filip Brožovi ze Železné Rudy, milují Šumavu natolik, že ji chtějí dělat ještě krásnější. Díky nim má nyní 350 lidí z celé republiky na Šumavě svůj strom.

Ostrý zloděj vyhrožoval ostraze

Karlovy Vary - Muž chtěl odejít bez zaplacení, ale zastavila ho pracovnice ostrahy. Začal jí vulgárně nadávat.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.