Splnila polovina sezony Vaše očekávání? Jak byste ji hodnotil?
Předpokládali jsme, že se budeme pohybovat kolem středu tabulky. Umístění je tedy velmi dobré a nás těší, že hráči se neustále zlepšují jak individuálně, tak i týmově.

Na čem je třeba přes zimní přestávku zapracovat?
Samozřejmě že na všem, co hráči potřebují k tomu, aby byli dobří a abychom výsledky v jarní části minimálně zopakovali. Z herních činností asi nejvíce na koncovce. Počet vstřelených branek je v porovnání s počtem vytvořených šancí malý. Naopak letos jsme se hodně zlepšili v defenzivě.

Kdo z hráčů na podzim příjemně překvapil?
Všichni! Někdo více, někdo méně, ale všichni mají vzestupnou čáru výkonnosti. Jsem už možná trochu známý tím, že kladu hlavně důraz na kolektivní, týmový projev a ten se stále zlepšuje a příjemné překvapení je, že tak rychle.

Bude třeba na jarní část posílit? A v jakých řadách? Máte vyhlídnuté eventuální posily?
Posilovat se musí neustále. Potřebují to jak hráči ke svémurůstu, tak i tým. Pořád se musí jít dopředu a k tomu je potřeba konkurence. Posily vyhlídnuté máme, a to do všech řad.

Jak funguje spolupráce s ostatními dorosteneckými týmy? Zaujal někdo z mladších ročníků?
C dorost má 18 hráčů, z toho 17 je ročník 1992 a jeden 1993. Všechna soutěžní utkání jsme odehráli bez výpomoci. Naopak, pomáhali jsme jak dorostu D, tak i dorostu B. Kdo zaujal z mladšího ročníku? Ten jeden, kterého máme — Matějíček Luboš, který se stal s 9 brankami naším nejlepším střelcem.

Co máte v plánu během zimního období?
Čeká nás spousta práce, a jak už to tak v zimě chodí, hodně i té nepopulární. Naštěstí podmínky se natolik změnily, že kondice se nemusí dělat jen na dráze, a tak to snad bude pro hráče na hřištích příjemnější. V plánu máme týdenní soustředění v areálu Baníku. Na začátku přípravy odehrajeme kvalitně obsazený turnaj SCM – Memoriál Vlastislava Marečka, kde jsou s námi ve skupině ligové Teplice a Viktorie Plzeň, ČDL Kladno a Liberec.

Koho ze soupeřů považujete za největšího favorita v bojích o čelo?
Určitě se chceme rvát o příčky nejvyšší a za kvalitního soupeře se učíme brát všechny. Největší kvalitu trvale prokazuje vedoucí Dukla Praha.

(bs, sei)