Neproměněné šance karlovarského týmu v rámci sedmého kola České fotbalové ligy, ve kterém hostily na stadionu ve Dvorech rezervu Liberce. Buldoci se ujali ve druhé minutě vedení ze značky pokutového kopu, který proměnil kapitán karel Tichota.

Vše už zdálo být rozhodnuté, a pomalu se čekalo, jaký debakl si Liberec z lázní odveze, ale realita byla jiná. Soupeř z jediné šance skóroval a začalo se opět od začátku.

„Na začátku utkání jsme proměnili penaltu, ale poté jsme opět dojeli na neproměňování šancí. Hosté pak po závaru před naší brankou vyrovnali,“ hodnotil vstup do utkání asistent Buldoků Jiří Schveiner.

Ale to nebylo vše, co jeho svěřenci předvedli. Ve druhém poločase předvedli galakoncert spálených stoprocentních šancí.

„Do druhého poločasu jsme šli s tím dát góla, navíc kluci si hodně věřili,“ odtajnil taktiku do druhého dějství Schveiner.

K hráčům Buldoků se však obrátilo potřebné střelecké štěstí zády. Tafat nastřelil tyč, pokus Hrubého označil spojnici liberecké svatyně a Geňo neproměnil pokutový kop. O vítězství domácíh rozhodl až v poslední minutě exekutor standardních situací Karel Tichota, který svůj přímý kop poslal do šibenice liberecké branky.

„Opět jsme nedokázali využít naše šance. Zaplať pánbůh, že to Karel Tichota trefil. I přes dobývání liberecké branky hráči makali až do závěrečných minut a zaslouženě si tak připsali na své konto důležitou výhru. Příště bychom raději chtěli rozhodnout o našem vítězství již dříve,“ dodal Schviener.