Třetí díl měla o víkendu na programu fotbalová divize. Z karlovarských zástupců zamířil Spartak Chodov na horkou půdu Českého Brodu a Toužim hostila exligové Blšany.

Český Brod 2
Spartak Chodov 0

Hned v úvodu zápasu však dokonale zchladil nováčkovský elán hostujícího týmu hlavní rozhodčí Kříž, který po čistém ataku hráče Chodova na útočníka Brodu nařídil překvapivě pokutový kop. Poté začali hosté bojovat proti ´větrným mlýnům´, i přesto si vytvářeli brankové příležitosti, které ale zůstaly nevyužity. Otom, jak je fotbal tvrdý, se přesvědčil během utkání chodovský Jakub Diviš, když jeho průnik do pokutového území skončil faulem. Rozhodčí však vytáhl penaltový pokus na hranici šestnáctky a pak přišel pro hosty druhý brankový trest, když domácí v 83. minutě využili další standardní situaci.

Chodov: Dutz – M. Dušek, Macák, Draxal, Gregor – J. Štěpán, Správka, Diviš (59. Šellong), Kaňok (66. J. Dušek) – Zucker, Šustr (59. Kalina). Trenér: Jiří Vican.

To byla paráda. Rodinný tým z Toužimi podruhé v řadě bodoval naplno. Tentokrát v domácím prostředí porazil houževnatého soupeře z Blšan.

SK Toužim 4
FK Chmel Blšany 0

Po úvodním vzájemném oťukávání nastřelili hosté tyč. Domácí však hned z první šance skórovali, když se hlavou prosadil Borek. Ve 20. minutě rozjásal podruhé toužimské „tifosi“ Schveiner, který dorazil do branky hostí centrovaný balon z kopaček Jaroslava Hejkala. V závěru prvního poločasu vstřelil toužimský Hotěk třetí branku, když si šikovně zaběhl za blšanské obránce a tvrdou střelou nedal hostujícímu gólmanovi žádnou šanci. Akci jako přes kopírák zopakovali domácí i v 66. minutě, tentokrát se zapsal do listiny střelců Lukáš Nezval.

Branky: 18. Borek, 20. Schveiner, 45. Hotěk, 66. Nezval. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Lerch – Chládek, Dobrý, DS Vorel. ŽK: 1:3. Diváci: 550.
SK Toužim: Lutzbauer - Schveiner, Kanát, M. Hejkal (57. Šimek), Borek (70. Malec), Moravec, Nezval, J. Hejkal, Tichý, Šulc (72. Marzouk), Hotěk. Trenér: Marek Daněk.