Blšany – Chodov 5:2

Domácí zachytili velmi dobře vstup do utkání a již v deváté minutě se mohli radovat ze vstřelené branky, o kterou se postaral Lesniak. Než se Chodovští na exligovém trávníku Blšan pořádně po inkasované brance nadechli, udeřili domácí podruhé, když se v 11. minutě zapsal opět do střelecké listiny svým druhým gólem v utkání Lesniak. Spartakovci však nesložili zbraně a bojovali. Ve 37. minutě vstřelil z přímého kopu kontaktní branku Vašata.

Po změně stran však udeřili domácí potřetí, když se prosadil gólově Uhlík. V 70. minutě pak snížil na rozdíl branky ze značky pokutového kopu chodovský Šustr. Jenže Blšany měly v neděli svůj střelecký den, a po brankách Kroupy a Bureše tak mohly slavit hodně důležité vítězství. V aktuální tabulce je posunulo na průběžnou patnáctou příčku.

Branky: 9. a 11. Lesniak, 60. Uhlík, 74. Kroupa, 79. Bureš – 37. Vašata, 70. Šustr (PK). Poločas: 2:1. Rozhodčí: Špoták – Kubec, Suchánek, ŽK: 5:3. ČK: 0:1 (84. Staněk). Diváci: 122.

Toužim – Litvínov 0:3

Utkání nezačali domácí nijak špatně, ale velmi je zbrzdilo vyloučení Moravce, který doplatil na černý den hlavního arbitra Cupla, který dával od začátku duelu najevo toužimskému týmu sympatie, ale v záporném složení. Hodně by o tom mohl povídat toužimský brankář Lutzbauer, který několikrát posbíral nevybíravé zákroky hostujícího mužstva, které zůstaly bez povšimnutí. I přesto Toužim bojovala a první branku inkasovala v závěru prvního poločasu, když se střelecky prosadil Svoboda.

Po změně stran pak hosté rozhodli o svém vítězství během jedné minuty, když se do střelecké listiny zapsal Hrdlička a svou druhou branku v utkání vstřelil Svoboda.

Branky: 45. a 68. Svoboda, 67. Hrdlička. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Cupl – Bureš, Mokrusch, DS Jáchimstál. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (29. Moravec). Diváci: 300.
Toužim: Lutzbauer – Tichý (86. J. Hejkal), M. Hejkal, Schveiner, Kanát – Borek (64. Šimek), Diviš (80. Šulc), Moravec, Malec – Hotěk, Mikula. Trenér: Marek Daněk.