Chodov si tak na své záchranářské konto připsal hodně důležité tři body a v tabulce se posunul na aktuální dvanáctou příčku.

Chodov – Chomutov 1:0

Utkání však načali lépe hosté, kteří v úvodní šestiminutovce dvakrát rozkmitali brankovou konstrukci chodovské svatyně. Nejdříve si domácí ztečovali nechtěně přihrávku Slaicherta do své tyče a hned nato opřel svou hlavičku hostující Eiselt o břevno chodovské branky. Pak se ale dostali ke slovu domácí, když jejich kombinační akci zakončil Čižnár. Poté se dvakrát ocitl v dobré příležitosti hostující Horna, ale neuspěl. V závěru první půle vystrašil jedovatou střelou ze třiceti metrů domácí Mašek hostujícího brankáře Zaťku, když míč skončil těsně vedle chomutovské branky.

Po obrátce stran ve 48. minutě mohl poslat do vedení hosty agilní Slaichert, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla. V 51. minutě se opět připomněl domácí Mašek, když jeho rána z třiceti metrů pro změnu olízla břevno branky Chomutova. V 60. minutě pak měli hráči Spartaku výhodu pokutového kopu, který trestuhodně zahodil kapitán Chodova Macák. A když v 72. minutě střela chomutovského Eiselta olízla pouze tyč chodovské svatyně, přišlo na řadu rozuzlení celého utkání. V 75. minutě se po samostatném úniku střelecky prosadil Zucker, který k tomu přidal i pěkný fotbalový moment, když lobem přehodil vyběhnuvšího brankáře Chomutova Zaťku a zajistil tak domácím hodně důležité vítězství.

Branka: 75. Zucker. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Rauch. ŽK: 0:3. Diváci: 200.

Chodov: Dutz – Vondráček, Macák, Širochman, Mašek – Gvizd, Čižnár (89. Šustr), Správka (69. Kubeš), Svůra – Kaňok, Zucker (90. Šellong). Trenér: Jiří Vican.