V Děčíně totiž chodovští fotbalisté dostali pořádný díl ze střelecké produktivity. Důvod? Domácí si vytvořili během duelu pět stoprocentních šancí, zčehož čtyři využili, zatímco Chodov byl ze čtyř pokusů pouze jednou úspěšný.

Děčín – Chodov 4:1

Domácí poslal do vedení v 15. minutě Čonka. Před koncem první půle pak zvýšil vedení Děčína přesnou ranou Novák. V 72. minutě přidal třetí zářez domácího celku Dvořák a v 78. minutě se střelecky prosadil děčínský Majer.

Za hosty poté korigoval ukazatel skóre osm minut před koncem Správka. I přes porážku se Chodov udržel ve hře o záchranu. Na třinácté příčce totiž ztrácí na na týmy před sebou jeden respektive tři body.

Branky: 15. Čonka, 44. Novák, 72. Dvořák, 78. Majer – 82. Správka. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Supl. ŽK: 1:4. Diváci: 250.

Chodov: Pelech – Mašek, Macák, Svůra, Vondráček – Gvizd (45. Širochman), Zucker, Čižnár (65. Šellong), Správka – Kaňok, Šustr (65. Kubeš).