Chodov se představí v nedělním odpoledni od 16.30 hodin na hřišti znovuzrozených Brozan. Tým, který před dvěma koly ještě uzavíral divizní tabulku, vyšvihly na aktuální patnáctou příčku se ziskem patnácti bodů tříbodové zisky nad Litvínovem a překvapivě i Čelákovicemi.

Obě výhry Brozan režírovali exligisté, ať už jde o stopéra Radu či útočníky Diveckého a Velebu. Jenže na vítězné vlně, a to hlavně v té na domácím hřišti, se vezou fotbalisté Chodova, kteří pomalu a jistě skládají bodík k bodu v cestě za záchranou v divizní soutěži.

Naposledy hráči Spartaku udolali doma mužstvo Nového Boru 1:0, a v tabulce se posunuli se ziskem čtyřiadvaceti bodů na osmou příčku.

O něco horší situaci zažívají v jarní části fotbalisté Toužimi, kteří se po porážce 0:3 v Blšanech propadli pomalu až na samé dno divizní tabulky se ziskem patnácti bodů. V neděli od 16.30 hodin přivítají na svém stadionu další tým, který bojuje o setrvání v divizní soutěži, juniorku Baníku Most. I tu trápí v jarní části mizerné výsledky, o čemž svědčí i porážka v posledním odehraném kole divize v rámci severočeského derby, ve kterém mostecká juniorka dostala pořádný výprask od vedoucího Chomutova (pozn. red. 0:6).

„Zopakovali jsme špatný výkon z posledního utkání s Blšany. Přístup hráčů se mi nelíbil. Neplnili taktické pokyny a Chomutov si na hřišti dělal, co chtěl. Bohužel nás nepodržel ani gólman, mančaft se nedokáže vyburcovat, zdravě se naštvat. Teď jedeme do Toužimi a nemůžeme si už dovolit prohrát,“ uvedl pro server mosteckého klubu po vysoké porážce v derby s Chomutovem trenér rezervy Jiří Černý.