Ve dvou případech je poslal zpátky v ošidné baráži Sadov. V tom třetím pak Hamry nezvládly důležité utkání s týmem Kyselky, i přesto však patřily k nejlepším týmům soutěže.

I vstup do nového ročníku měly impozantní a dlouho se držely v horních patrech tabulky III. třídy. Ale poté přišla zranění, pracovní zaneprázdněnost některých hráčů, a to se promítlo i do výsledků týmu.

„Máme velkou marodku. Určitě jsme z našeho postavení v tabulce zklamaní, ale musíme to nějak přetrpět,“ bilancoval aktuální osmou příčku novohamerský předseda Miroslav Vorlický.

Hamrům chybí hlavně služby záložníka Demčáka, který společně s Pazderou režíroval hru horalů. Naposledy si Nové Hamry připsaly na své konto výhru 3:1 nad nováčkem soutěže Verušičkami.

„Na druhou příčku ztrácíme šest bodů, což není moc. Pokud bychom ještě přidali nějaké body z posledních třech duelů, mohli bychom tento náskok snížit,“ uvažoval Vorlický.

V jedenáctém kole třetí třídy totiž jeho tým přivítá v neděli 26. října od 14.30 poslední tým tabulky rezervu Pily. „Musíme vyhrát. Navíc hrajeme doma. Chtěli bychom se umístit v podzimní části do čtvrtého místa, i když víme, že to nebudeme mít lehké. Záležet také bude na tom, kdo bude zdravý. My se však o body popereme,“ slibuje předseda klubu.