Fotbalisté TJ Jáchymov se probili do krajského přeboru

JÁCHYMOV - Jako Alenka v říši divů si musejí připadat fotbalisté Jáchymova. Po senzačním loňském postupu do krajské I. A třídy, kdy v baráži o postup do této soutěže zdolali Lipovou, si tento husarský kousek zopakovali.

30.6.2008 1

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Čech

Ale nepředbíhejme.

Po prvním barážovém utkání, které Jáchymovským nevyšlo podle jejich představ, když podlehli Kraslicím v poměru 2:5, už horalům nikdo nedával žádné šance.

TJ Jáchymov 3
SKF Kraslice 0

Do domácí svatyně se překvapivě postavil od úvodních minut Trojek, který ukončil aktivní kariéru před dvěma roky. I on přihlížel velmi rychlé brance, kterou si připsal na své konto již ve třetí minutě jeho spoluhráč Kasparides, který se nejlépe orientoval ve skrumáži před kraslickou brankou.

V dalším průběhu utkání domácí svého soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili, naopak ve 30. minutě mohl navýšit ukazatel skóre ve prospěch Jáchymova Hellmich, ale jeho hlavička těsně minula kraslickou branku.

O dvě minuty později se horalé radovali podruhé.

Parádní fotbalovou akci zakončil Kasparides střelou podél vyběhnuvšího kraslického brankáře Zemana a vstřelil svou druhou branku v utkání. Před koncem prvního poločasu nastřelili hosté břevno jáchymovské svatyně, ale to bylo vše, co v prvním dějství předvedli.

Po změně stran byly lepším týmem Kraslice, ale jejich útočné snažení několikrát ztroskotalo na perfektně organizované obraně domácích. V 55. minutě zchladil kraslickou snahu třetí brankou z přímého kopu ze třiceti metrů domácí špílmachr Hellmich. Krasličtí se poté snažili vstřelit alespoň jeden gól, který by jim zaručil udržení v krajském přeboru. Hodně blízko k němu měl kapitán Kraslic Kričfaluši, ale jeho střelecký pokus vyrazil excelentně do bezpečí domácí gólman Trojek.

V 65. minutě předvedl něco ze svého fotbalového umu Hellmich, který prošel přes tři hráče, ale jeho levačka poslala míč těsně vedle branky Kraslic. Udržení měli na kopačkách hosté v nastaveném čase, ale jejich útočník trefil z malého vápna pouze boční síť.

Branky: 3. a 32. Kasparides, 55. Hellmich. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Grujbár – Adamec, Janoušek, DS Skála. ŽK: 0:3. Diváci: 90.
TJ Jáchymov: Trojek - Kusovský, Kostka, Osička, Kolárik - Šimek, Chaloupek, Varadínek, Hellmich - Kubata, Kasparides. Trenér: Luboš Melichar.
SKF Kraslice: Zeman - Němeček, Müller, Tomeš, Taras - Hanzlík, Bock, Kričfaluši, Němec - Maxa, Kurtin (stř. Holan). Trenér: Pavel Řehoř.

30.6.2008 VSTUP DO DISKUSE 1

SERVIS

Obchod - Obchod Pokladní 17 000 Kč Pokladníci v prodejnách POKLADNÍ-HPP v maloobchodní prodejně. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: telefonicky, e-mailem: prodej@norma-online.cz, Požadujeme : , vzdělání – nižší střední , praxe v obchodním řetězci výhodou , samostatný a výkonný způsob práce, nasazení , spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a pozitivní postoj k obchodu , příjemné vystupování , ochotu k fyzické práci , , Nabízíme : , Řádné zaškolení, možnost profesního růstu , Odpovídající finanční ohodnocení, jistotu stálého zaměstnání. Pracoviště: Norma k.s. diskont potravin ostrov - oo1, Jáchymovská, č.p. 1377, 363 01 Ostrov nad Ohří. Informace: , . Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 12 200 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Šič - šička. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Šič - šička, , Kontakt: pí Eva Žultková, tel.: 702 164 410, Osobně na adrese: Karlovarská 522, 36452 Žlutice, , Jedná se o ruční prošívání volantů kůží, - manuální zručnost, - bez zdravotních omezení, , Mzda od 12 200 Kč (úkolová mzda), , Místo výkonu práce: Karlovarská 522, 36452 Žlutice. Pracoviště: Tenebris s.r.o.-002, Karlovarská, č.p. 522, 364 52 Žlutice. Informace: Eva Žultková, . Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 13 500 Kč Pomocníci v kuchyni POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, Kontakt: pí Majorošová Nikola, tel.: 721263587, e-mail: provoz@jeandecarro.com, životopis zasílat na adresu provoz @jeandecarro.com, , Požadujeme:, - samostatnost, spolehlivost, praxe v hotelu výhodou, ochota pomáhat vařit, , Nabízíme:, - malý hotel, příjemné pracovní prostředí,, - vánoční odměny,, - po 6 měsících zaměstnání možnost využití Wellness provozu 2x za rok,, - po 1 roce zaměstnání příspěvek na penzijní pojištění, životní pojištění nebo příspěvek na dovolenou,, - příspěvek na stravu / stravenky,. Pracoviště: Ldt panorama cz a.s. - hotel jean de carro - oo1, Moravská, č.p. 1028, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Nikola Majorošová, +420 721 263 587. Kultura a sport - Kultura a sport Plavčíci, strážci pláží 18 000 Kč Plavčíci, strážci pláží PLAVČÍK/LÁZEŇSKÁ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PLAVČÍK/LÁZEŇSKÁ, Kontakt: pí Andrlová Vladimíra, tel.: 353599444, e-mail: andrlova@axxos.co, Hotel Olympia 4* Superior v centru KV přijme plavčíka s osvědčením., , Hledáme osobu s příjemným vystupováním a zájmem o profesi., Náplň práce: , - dozor u bazénu, průběžný úklid bazénových prostor, poskytování wellness procedur., , Základní znalost RJ podmínkou, další jazyky jsou vítanou výhodou., Nabízíme práci v příjemném kolektivu se zajímavými benefity., , Garantovaný mzdový růst v závislosti na pracovním nasazení., Pracovní doba - krátký/dlouhý týden - 10:00 - 22:00 hod. - po domluvě možná změna, , Nabízíme:, - podnikové stravování, prémie dle prémiového řádu. Pracoviště: Fadn, s.r.o. - hotel olympia - 001, Divadelní náměstí, č.p. 43, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Vladimíra Andrlová, +420 353 599 444.

FB Hurrican Karlovy Vary. Ilustrační foto

Kanonýři z Kladna sestřelili osmičkou varské hurricany

Žandov poprvé na podzim padl, v Lomnici řádil Nedvěd

-

Aš urvala premiérové body

Karlovarský kraj – Bláznivé osmé kolo zažily týmy v krajské I. A třídě. Poslední Aš si drze vyšlápla na svém pažitu v rámci derby na nováčka z Drmoulu, kterému přichystala pořádný šok v podobě prohry.