Kolová porazila Hájek dvoubrankovým rozdílem a vrátila se tak zpět na první příčku okresního přeboru s jednobodovým náskokem před druhým Bacardi.

„Do základní sestavy jsme po zranění zapojili Kubu Gábnera a Dana Mandzuka a na hře to bylo hodně znát. Do vedení jsme šli po brance Vostrého. Tu druhou pak přidal po samostatném průniku Jan Hlavín,“ ohlédl se zpátky v čase trenér Kolové Martin Míček.

Jeho tým však opět ukázal v zápase s Hájkem i to, co se dá v utkání neproměnit. ´Tutovky´ postupně spálili Tišňovský a Gábner. „Škoda, že jsme nezvítězili větším rozdílem, šance jsme si na to vytvořili,“ je si vědom kolovský lodivod.

Před posledním dvanáctým kolem okresního přeboru však bude muset trenér oželet služby druhého nejlepšího kanonýra Ajaxu Nekorance, který je po operaci menisku. Navíc Kolovou prověří nevyzpytatelná nejdecká rezerva.

„Nečeká nás nic lehkého. I když Nejdek naposledy dostal příděl od Kyselky, určitě má svou kvalitu. Takováto utkání jsou však hodně ošidná, i přesto bychom rádi zvítězili a přezimovali tak na prvním místě,“ přeje si Martin Míček.

„Musíme podat co nejlepší výkon, a dát do utkání hlavně pořádný kus bojovného srdíčka,“ odtajnil Míček recept, který by mohl dovést jeho tým nejen k vytouženému vítězství, ale především by ho udržel na prvním místě okresního přeboru.