O největší překvapení se postarala karlovarská Lokomotiva, která si odvezla výhru ze hřiště Františkových Lázní. V Dolním Rychnově řádil jako utržený ze řetězu kanonýr Hazlova Pavel Veleman, který zničil domácí jedenáctku třemi brankami. Stará Role vybojovala v duelu s Mariánskými Lázněmi velmi cenný bod a Aš remizovala v chebském derby s Unionem. Juniorka Sokolova si pak připsala bez problémů první podzimní výhru, když si v sokolovském derby poradila s týmem Nového Sedla. Premiérové vítězství si připsali hráči Jáchymova, když si dokázali poradit v domácím prostředí s Trstěnicemi. V posledním utkání úvodního kola v duelu nováčků uspěl Baník Vintířov, který udolal Chyši jednobrankovým rozdílem.

Výsledkový servis

Stará Role – Mariánské Lázně 1:1
Hosté se ujali ve Staré Roli vedení ve dvanácté minutě, když se střelecky prosadil Zeman. Osm minut před koncem prvního poločasu uzavřel skóre utkání vyrovnávací brankou starorolský Stýblo.
Branky: 37. Stýblo – 12. Zeman. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Pešek – Aubrecht, Grujbár, DS Votík. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (81. Plachý). Diváci: 120.
St. Role: Kolbaba – Gubetina, Plachý, Hořt, Kothera – Sikora, Vašíček, Stýblo, Žigar – Plch (74. Hrudkaj), Khodl. Trenér: Jaroslav Slabý.
M. Lázně: Šmejkal – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman – Hort, Semančík (49. Radil), Fára (90. Daneziev), Kafka (85. Jakubík) – Švejda, J. Kovář. Trenér: Miroslav Zeman.

Františkovy Lázně – Lokomotiva Karlovy Vary 1:4
Po bezbrankovém prvním poločase, kdy domácí nevyužili své brankové příležitosti, přišel trest. Lokomotiva vstřelila po obrátce stran dvě rychlé branky po hrubých chybách Frantovek z kopaček Sedláčka a Jílka. Domácí poté otevřeli hru a podařilo se jim snížit Větrovcem, ale Lokomotivě pojistili tři body v závěru utkání Psohlavec a Tulák.
Branky: 76. M. Větrovec – 57. Sedláček, 58. Jílek, 83. Psohlavec, 88. Tulák. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Cvrk – Šmat, Melničuk, DS Rajtmajer. ŽK: 1:2. Diváci: 150.
Fr. Lázně: Pospíchal – Najman, Valenta, Král, M. Větrovec – J. Větrovec, Országh, Kolouch, Glázer – Bastl, Hibler. Trenér: Milan Kolouch.
Loko KV: Ciprys – Votík, Kocmánek, Kolář, Mitterpach – Ludvík, Psohlavec, Horn, Jílek – Tulák, Sedláček. Trenér: Antonín Sedlák.

Aš – Union Cheb 2:2
Domácí se ujali vedení již ve druhé minutě, když si hosté srazili do své branky centr Schwalba. O čtyři minuty později přidala Aš druhý gól, když Bárta zužitkoval hlavou rohový kop. Poté však začal hrát i Union. Ve 27. snížil také z rohového kopu nejzkušenější hráč na hřišti chebský Miroslav Šebesta. V závěru první půle poté uzavřel skóre duelu ze značky pokutového kopu další hráč s exligovými zkušenostmi v dresu Unionu David Sládeček.
Branky: 2. vlastní, 6. Bárta – 27. Šebesta, 39. Sládeček. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Svatík – Chrástecký, Hrnčál, DS Zdvihal. ŽK: 1:3. Diváci: 220.
Aš: Čerňanský – Bárta, Brožek (75. Kohuťar), Šiler, Schwalb – Houdek, Rádl (75. Tkadlec), Bláha, Střeček – Turták, Maher. Trenér: Rino Náprstek.
Union Cheb: Kunc – Mlčoch (68. Tirala), Rolník (86. Pilař), Dobeš, Alexa – Šebesta, Klepáček, Volf (74. Hudeček), Kohout – Sládeček, Řezáč. Trenér: Petar Alexsič.

Dolní Rychnov – Hazlov 0:3
Hosté rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase. Zařídil ho pouze jeden hráč, kanonýr Pavel Veleman. Ten tak znepříjemnil odchod gólmana Pártla, který má namířeno na další fotbalovou štaci do Lomnice. Poprvé si mohli fanoušci Hazlova zajásat ve druhé minutě, když Veleman s přehledem zařídil pokutový kop. Druhou trefu zaznamenal hazlovský ostrostřelec ve 26. minutě. Svou gólovou exhibici pak uzavřel třetím zářezem opět z pokutového kopu, a to ve 41. minutě.
Branky: 2., 26. a 41. Veleman (2 PK). Poločas: 0:3. Rozhodčí: M. Štěrba – Bouše, Janoušek, DS Fibrich. ŽK: 4:1. Diváci: 150.
D. Rychnov: Pártl – Cigánik, Machačka, Sekáč, Šimků – Sedláček (70. Vogl), Kalabza (80. Křenek), Bulíček, Klemm (29. Kurtin) – Szako, Moravec. Trenér: Václav Medřický.
Hazlov: Kindl – Rossmeisl, Bláha, Veleman, Bauer – Vesecký (71. Prekop), Beneš, Koloc, Dočekal (83. Šlesingr) – Prokopec, Belovič. Trenér: Miroslav Švarc.

Jáchymov – Trstěnice 5:3
Za domácí vstřelil v 7. minutě historicky první gól v přeboru Melichar. Hosté však záhy dvěma góly vývoj utkání otočili ve svůj prospěch. Nejdříve se trefil do černého Chval a v 11. minutě se zapsal do střelecké listiny Makrlík. Poté ale převzali zpět otěže do svých rukou horalé. Ve 23. minutě vyrovnal Kostka a poločasový výsledek stanovil ve 33. minutě Hellmich. Po obrátce stran přidal Hellmich svou druhou branku, na což hosté odpověděli gólem Pečinky. Poslední slovo měli však domácí, za které skóroval v 85. minutě Kunst.
Branky: 7. Melichar, 23. Kostka, 33. a 58. Hellmich, 85. Kunst – 9. Chval, 11. Makrlík, 80. Pečinka. Poločas: 3:2. Rozhodčí: Adamec – Tichota, Bacík, DS Černý. ŽK: 4:3. ČK: 1:3 (Sýkora po 2 ŽK – J. Makrlík po 2 ŽK, T. Makrlík, Chval). Diváci: 130.
Jáchymov: Sütto – Holubička, Kunst, Kostka, Kolárik – Šimek, Chaloupek, Melichar, Hellmich – Kasparides, Sýkora (stř. Netušil). Trenér: Luboš Melichar.
Trstěnice: T. Makrlík – Závorka, Drozda, Novák, Pánek – Chval, Elijaš, Hanko, Tuhela – Slowik, J. Makrlík (stř. Pečinka). Trenér: Zdeněk Slowik.

Nové Sedlo – Sokolov B 0:4
Juniorka Sokolova dorazila do Nového Sedla posílena o několik hráčů širšího kádru A týmu a na hřišti to bylo hodně znát. Skóre duelu otevřel ve 35. minutě přesnou ranou Kaplan a o sedm minut později si domácí vstřelili vlastní branku Jozou. Po změně stran přidal třetí gól Sokolova Vašata a vše pak uzavřel čtvrtým zářezem do černého střídající Zucker.
Branky: 35. Kaplan, 42. Joza (vlastní), 65. Vašata, 75. Zucker. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Tichota – Hodač, Bušek, DS Sedláček. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Sokolov B: Zacharda – Kaplan (77. Vítek), Duben, Hrabáč, Vašata – Kratochvíl, Šmerda, Vůjtěch (75. Svůra), Prchal – Čertík, Komberec (60. Zucker). Trenér: Stanislav Purkart.