Vše načali fotbalisté Ostrova, když si z půdy Unionu Cheb odvezli vítězství. Další fotbalový ´boom´ se zrodil na hřišti Hazlova, kde dominovali hráči Františkových Lázní. Na body také po několika výsledkových mizériích dosáhla i karlovarská Lokomotiva, která v utkání s Aší vybojovala cenný bod. Na vítězství se také hodně zapotil tým Královského Poříčí, když Nové Sedlo porazil jednobrankovým rozdílem. Naopak roli favorita potvrdily Mariánské Lázně, které na domácí půdě přehrály nováčka z Jáchymova.

Dalším do party byla sokolovská juniorka, která doma rozebrala vysoko Starou Roli. Vše pak zakončil duel nováčka z Chyše s Dolním Rychnovem. Nakonec se z bodů mohl radovat po těsné výhře právě nováček soutěže.

Výsledkový servis

Sokolov B – Stará Role 8:1

Sokolovskou kanonádu načal již ve třetí minutě přesnou ranou Čertík. Druhou branku juniorky vsítil ve 20. Komberec. Ve 24. minutě zvýšil vedení baníkovců Kašpar. Ve 31. minutě vstřelil svou druhou branku v utkání domácí Čertík a o minutku později ho do puntíku napodobil jeho spoluhráč Komberec. Poločasový stav pak stanovil šestým gólem ve 37. Svůra. Po změně stran pak přidal branku Vítek a vše pak uzavřel svou druhou trefou v zápase Kašpar.

Branky: 3. a 31. Čertík, 20. a 38. Komberec, 24. a 74. Kašpar, 37. Svůra, 62. Vítek. Poločas: 6:1. Rozhodčí: M. Novotný – Melničuk, Šmat, DS Stančík. ŽK: 2:3. Diváci: 120.

Sokolov B: Dvořák – Nápravník, Duben, Vítek, Kašpar – Kratochvíl, Svůra (69. Hucl), Prchal, Jungman (74. Bastl) – Čertík, Komberec (64. Andrš). Trenér: Stanislav Purkart.
St. Role: Kolbaba (46. Říha) – Plachý, Joza, Kothera, Hrudkaj (66. Gubetina) – Sikora (69. Jordán). Vašíček, Stýblo, Žigar – Plch, Khodl. Trenér: Jaroslav Slabý.

Union Cheb – Ostrov 1:2

Hosté vyhráli první poločas brankou Mahra z 37. minuty. Po změně stran přidal druhou trefu Ostrova Ušák, na to už domácí stačili odpovědět jen čestným úspěchem z kopaček Šebesty.

Branky: 65. Šebesta – 37. Mahr, 60. Ušák. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Chládek – Balhar, Chrástecký, DS Mlčoch. ŽK: 2:3. Diváci: 140.

Union Cheb: Chmel – T. Rolník, Klepáček (43. Žahourek), A. Rolník, Těšínský – Dobeš, Alexa, Šebesta, Řezáč (66. Sládeček) – Pilař, Hudeček (46. Černý). Trenér: Petar Aleksič.
FK Ostrov: Frydrýn – Tomáň, Hemzáček, Lorenc, Piskáček – Koročinský, Jura, Ušák, Koudelka – Mahr, Semivan (77. Přibyl). Trenér: Tomáš Štěpánek.

Mariánské Lázně – Jáchymov 3:1

Úvodní gól utkání vstřelil v samém závěru poločasu ze značky pokutového kopu domácí gólman Šmejkal. Po obrátce stran nováček vyrovnal zásluhou Kostky. V 66. minutě poslal domácí opět do vedení Lukáš Kovář. Výhru Mariánek pak zpečetil Jan Kovář.

Branky: 45. Šmejkal (PK), 76. L. Kovář, 89. J. Kovář – 50. Kostka. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Štokl – Urban, Horáček, DS Špak. ŽK: 0:2. Diváci: 170.

M. Lázně: Šmejkal – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman – Radil, Semančík, Kafka, Fára – J. Kovář, Ston (stř. Hort, Švejda, Buday). Trenér: Miroslav Zeman.

Chyše – Dolní Rychnov 1:0

Jedinou branku utkání, ve kterém byli lepším týmem hosté, vstřelil ve 35. minutě ze značky pokutového kopu domácí Horna. I přes velkou snahu se po zbytek utkání rychnovským fotbalistům vyrovnávací branku nepodařilo vstřelit.

Branka: 35. Horna (PK). Poločas: 1:0. Rozhodčí: Hodač – Bouše, Rousek, DS Tomášek. ŽK: 1:2. Diváci: 170.

Chyše: Nekvapil – Vácha, Volf, Dorňák, Burda – Horna, Bouška, Velek, Kubinec – Laurich, Dvořák (stř. Korec). Trenér: Josef Šrámek.
D. Rychnov: Makarovič – Cigánik, Bulíček, Kalabza, Lisý – Kurtin, Sedláček, Šimků, Sekáč – Moravec, Štáhlavský (stř. Stejspal, Klemm). Trenér: Vladimír Sedláček.