Jáchymov na Panorámě ztratil vyhrané utkání, postaral se o to vintířovský Klemera

Karlovarský kraj – Stý gól sokolovské juniorky v krajském přeboru vsítil záložník Baníku Marek Kratochvíl.

18.5.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Čech

V dalším kole krajského přeboru bylo opět na zelených kolbištích hodně živo. A aby ne. Mariánské Lázně doma zdolaly mužstvo Ostrova a Nové Sedlo nestačilo na Františkovy Lázně. Stará Role doma nasázela nepopulárního ´bůra´ Dolnímu Rychnovu a Hazlov na domácí půdě uhrál nerozhodný výsledek s týmem Královského Poříčí.

Z výsledkové letargie se pak probudila karlovarská Lokomotiva, která uspěla v karlovarském derby nad týmem Chyše. Dvoubrankový náskok promarnil v domácím prostředí Jáchymov, který skolil třemi zářezy po změně stran útočník Klemera.

To nejlepší nakonec. Dvě kola čekala sokolovská juniorka na svůj stý gól v krajském přeboru. Ten vstřelil soupeři z Aše ve 4. minutě záložník Marek Kratochvíl, který se tak zapsal tučným písmem nejen do sokolovské fotbalové historie, ale také do dějin krajského přeboru Karlovarska. Juniorka Sokolova tak udělala v domácím prostředí první krok ke svému návratu do divizní soutěže.

Výsledkový servis

Mariánské Lázně – Ostrov 2:0

Výhru domácímu týmu zařídili kanonýři Marek Zeman a Jiří Ston.

Branky: 34. Ston, 86. Zeman. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Balhar – Chrástecký, Adamec, DS Špak. ŽK: 1:1. Diváci: 150.

Nové Sedlo – Františkovy Lázně 1:3

Františkovým Lázním vystřílelo vítězství hned trio kanonýrů. V prvním poločase se trefili přesně mezi tři tyče Lukáš Hibler a Radek Kříž, za domácí pak skóroval Tomáš Hejl. Konečnou podobu výsledku dal po změně stran hostující Ladislav Bastl.

Branky: Hejl – Bastl, Kříž, Hibler. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Cvrk – M. Štěrba, Eliáš, DS Stančík.

Stará Role – Dolní Rychnov 5:0

Výhru starorolské jedenáctky zařídil hattrickem snajpr Martin Plch. O další dvě trefy Staré Role se pak postarali Aleš Sochor a Jiří Zápotocký.

Branky: Plch 3, Sochor, Zápotocký. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Kobielský – Šmat, Vejvoda, DS Vorel.

Jáchymov – Vintířov 2:4

Domácí vyhráli první desetiminutovku brankami Melichara a Kasparidese. Po změně stran vrátil Vintířov zpět do zápasu kontaktní brankou Pazdera. Dokonalý obrat dokonal hattrickem vintířovský snajpr Klemera, a to ještě domácí Hellmich pohrdl během hry za stavu 2:3 pokutovým kopem.

Branky: 7. Melichar, 10. Kasparides – 50. Pazdera, 70. , 75. a 85. Klemera. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Svatík – Chládek, Hrabovský, DS Kozel. ŽK: 1:1. ČK: 1:1 (50. Sütto – 70. Smolka). Diváci: 100.

Jáchymov: Sütto – Osička, Kostka, Baláž, Kolárik – Chrenák (50. Horvát), Chaloupek, Melichar, Hellmich – Kasparides, Sýkora. Trenéři: Petr Šikýř a Luboš Melichar.
Vintířov: Zahrádka – Klemera, Vystrčil, Pazdera, Hrudkaj – Myslivec, Obešlo, Prokop, Smolka – Kastl, Komínek (stř. Tráva, Kotrman, Neudert). Trenér: Jaroslav Maršík.

Chyše – Lokomotiva K. Vary 1:2

Domácí vyhráli první poločas brankou z kopaček Horny. Po změně stran však Lokomotiva přidala na obrátkách a utkání otočila. Nejdříve srovnal ukazatel skóre v 79. minutě mladíček Riedl, který si vše zopakoval i v 81. minutě.

Branky: 42. Horna – 79. a 81. Riedl. Poločas: 1:0. Rozhodčí: M. Štěrba – Bacík, Berka, DS Tomášek. ŽK: 3:1. Diváci: 110.

Chyše: Nekvapil – Hanzlíček, Volf, Dorňák, Kubinec – Bouška, Velek, Burda, Horna – Laurich, Dvořák (stř. Varga, Vojta). Trenér: Josef Šrámek.
Loko K. Vary: Cypris – Kocmánek, Riedl, Votík, Mitterpach – Belbl, Tulák, Jílek, Kolář – Vaněk, Sedláček (stř. Kadlec, Kubín). Trenér: Antonín Sedlák.

Sokolov B – Aš 13:0

Juniorka Baníku opět potvrdila v domácím prostředí svou střeleckou efektivitu, kterou tentokrát odnesla třináctibrankovým přídělem Aš.

Branky: 4. a 8. Kratochvíl, 17. Vůjtěch, 24. a 89. Salák, 45. Jandík, 54. , 62. a 83. Prchal (1 PK), 56. a 66. Komberec, 84. Hemzáček, 90. Čertík. Poločas: 5:0. Rozhodčí: Chrástecký – Kobielský, Vokoun, DS Černý. ŽK: 1:2. Diváci: 180.

Sokolov B: Bertelman – Nápravník, Jandík, Hucl (55. Hemzáček), Vašata – Kratochvíl, Vůjtěch, Prchal, Bastl (59. Čertík) – Salák, Komberec (68. Andrš). Trenér: Stanislav Purkart.
Aš: Seman – Kocour, Čerňanský, Rádl, Turták – Sekáč, Šiler, Popp, Smáha –A. Houdek, Kohuťar (stř. Abulkasim, L. Houdek). Trenér: Rino Náprstek.

Další výsledek: Hazlov – Královské Poříčí 2:2 (1:0).

18.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Pokladní 17 000 Kč Pokladníci v prodejnách POKLADNÍ-HPP v maloobchodní prodejně. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: telefonicky, e-mailem: prodej@norma-online.cz, Požadujeme : , vzdělání – nižší střední , praxe v obchodním řetězci výhodou , samostatný a výkonný způsob práce, nasazení , spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a pozitivní postoj k obchodu , příjemné vystupování , ochotu k fyzické práci , , Nabízíme : , Řádné zaškolení, možnost profesního růstu , Odpovídající finanční ohodnocení, jistotu stálého zaměstnání. Pracoviště: Norma, k.s. - 002, Železniční, č.p. 1007, 360 05 Karlovy Vary 5. Informace: , . Gastronomie - Gastronomie Barman, výčepní 21 000 Kč Barmani BARMAN/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: BARMAN/KA, Kontakt: pí Milotová Eva, tel.: 725681064 (9:00 - 15:00), e-mail: assistant@grandhotel-ambassador.cz, , Přijmeme do našeho kolektivu barmana/barmanku do nočního baru, , Požadujeme: , - spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, hovorově AJ, NJ, RJ, slušné a příjemné vystupování, , Nabízíme: , - atraktivní prostředí, výborný kolektiv, nástupní plat 21.000,-Kč + provize z obratu. Pracoviště: Národní dům provozní, s.r.o. - 000, T. G. Masaryka, č.p. 1088, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Eva Milotová, +420 725 681 064. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 13 500 Kč Pomocníci v kuchyni POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, Kontakt: pí Majorošová Nikola, tel.: 721263587, e-mail: provoz@jeandecarro.com, životopis zasílat na adresu provoz @jeandecarro.com, , Požadujeme:, - samostatnost, spolehlivost, praxe v hotelu výhodou, ochota pomáhat vařit, , Nabízíme:, - malý hotel, příjemné pracovní prostředí,, - vánoční odměny,, - po 6 měsících zaměstnání možnost využití Wellness provozu 2x za rok,, - po 1 roce zaměstnání příspěvek na penzijní pojištění, životní pojištění nebo příspěvek na dovolenou,, - příspěvek na stravu / stravenky,. Pracoviště: Ldt panorama cz a.s. - hotel jean de carro - oo1, Moravská, č.p. 1028, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Nikola Majorošová, +420 721 263 587. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Bankovní makléř 28 000 Kč Bankovní makléři Specialista finančních produktů Českomoravské stavební spořitelny, a.s.. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: poznámka:, CO VÁS ČEKÁ:, - činnost, která má opravdu smysl a každý den vás nové zkušenosti posunou dál, - schůzky s klienty a řešení jejich finančních potřeb, - plánování kalendáře – skloubit pracovní i osobní aktivity necháme na vás, - prohlubování znalostí v oblasti financí, prodejních a komunikačních dovedností, - široká produktová nabídka: stavební spoření, doplňkové penzijní spoření, půjčky ze stavebního spoření, hypoteční úvěry, životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, rizikové životní pojištění, běžné účty…, , CO OČEKÁVÁME MY:, - baví vás povídat si s lidmi osobně i po telefonu, - máte dobrý pocit, když můžete druhým pomoci, - máte vlastní nápady, které také dotáhnete do konce, - máte maturitu a čistý trestní rejstřík, , NA OPLÁTKU NABÍZÍME:, - veškerá školení zdarma, - již existující klientský kmen do vaší správy, - prodejní materiály a silnou podporu obchodních týmů, - příležitost zajímavých výdělků, na období prvních 3 měsíců min. 28.000 Kč / měsíc, - svobodu v organizaci času a práce, - možnost profesního růstu a osobního rozvoje. Pracoviště: Petr datinský - 001, Majakovského, č.p. 707, 360 05 Karlovy Vary 5. Informace: Petr Datinský, +420 604 849 810.

FB Hurrican Karlovy Vary. Ilustrační foto

Kanonýři z Kladna sestřelili osmičkou varské hurricany

Žandov poprvé na podzim padl, v Lomnici řádil Nedvěd

-

Aš urvala premiérové body

Karlovarský kraj – Bláznivé osmé kolo zažily týmy v krajské I. A třídě. Poslední Aš si drze vyšlápla na svém pažitu v rámci derby na nováčka z Drmoulu, kterému přichystala pořádný šok v podobě prohry.