Hazlov si doma otevřel pravou střelnici, stejně jako chebský Union

Karlovarsko — Juniorka Sokolova v duelu jara porazila Mariánky, a kráčí do divize.

30.3.2009

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Michal Bílek

Osmatřicet. Tolik branek padlo v sedmnáctém pokračování krajského fotbalového přeboru. Nejvíce se o to zasloužil Hazlov, který v domácím prostředí smázl nováčka z Jáchymova jedenáctibrankovým přídělem.

Šest kusů potom naložili fotbalisté Unionu Cheb Dolnímu Rychnovu. Přestřelka byla také k vidění v Ostrově, kde hráči místního klubu udolali Františkovy Lázně. Cennou výhru si pak připsali na své konto fotbalisté Královského Poříčí, když si poradili s týmem Aše. Duel jara, který se odehrál v Mariánských Lázních, zvládla velmi dobře sokolovská juniorka, která přehrála tříbrankovým rozdílem svého největšího rivala v boji o postup do divizní soutěže Viktorii Mariánské Lázně. O překvapení kola se pak postarala na drahovické umělce karlovarská Lokomotiva, která poslala domů bez bodů lepšící se Vintířov.

Výsledkový servis

Královské Poříčí – Aš 2:1

Domácí prohrávali již od 11. minuty, kdy se poroučel předčasně pod sprchy gólman Kiss a Houdek jeho faul brankově ztrestal ze značky pokutového kopu. V závěru první půle však taktéž z pokutového kopu srovnal ukazatel domácí Monhart. O tříbodovém zisku pro Poříčí pak rozhodl v závěrečných minutách střídající Reismüller.

Branky: 89. Reissmüller, 42. Monhart (PK) – 11. Houdek (PK). Poločas: 1:1. Rozhodčí: Rousek – Vejvoda, Hányš, DS Rajtmajer. ŽK: 3:0. ČK: 1:1 (11. Kiss – 91. Bartošek). Diváci: 50.
Kr. Poříčí: Kiss – Erhart (31. Jankovský), Monhart, Dubaj (46. Reismüller), J. Jelínek – Maxa, M. Dufek, Kričfaluši, D. Dufek – Hanzlíček (11. Dvořák), R. Jelínek. Trenéři: Miroslav Buják, Milan Gabrle.
Aš: Piner – Bárta, Kocour, Šiler, Rádl – Houdek, Pop, Bláha (46. Maher), Střeček (46. Kohuťar) – Bartošek, M. Čerňanský. Trenér: Rino Náprstek.

Union Cheb – Dolní Rychnov 6:0

Excelentní představení ukázal hráčům z Rychnova nestárnoucí snajpr Unionu Cheb David Sládeček, který soupeři nasázel hned čtyři branky. O další dvě se pak podělili Dobeš a Alexa.

Branky: 30. Dobeš, 37. , 39. , 74. a 86. Sládeček, 85. Alexa. Poločas: 3:0. Rozhodčí: M. Štěrba – Svatík, Cvrk, DS Zdvihal. ŽK: 3:2. Diváci: 70. Union Cheb: Buřič – Pilař, T. Rolník, Dobeš (86. Jadlovský), Hudeček (70. Černý) – Alexa, Šebesta, Volf, Řezáč (80. Mlčoch) – A. Rolník, Sládeček. Trenéři: Miroslav Šebesta, Petar Aleksič. Dolní Rychnov: Sloboda (61. Krhounek) – Cigánik (46. Stejspal), Bulíček, Kalabza, Jílek – Šimků, Sekáč, Moravec, Truhlář – Dostál, Křenek. Trenér: Marián Mecele.

Lokomotiva Karlovy Vary – Vintířov 3:2

Skóre duelu otevřel v 9. minutě domácí Tulák. Ve 27. minutě pak přidal druhý zářez Lokády Vaněk. Hosté však ještě stačili do konce první půle snížit Klemerou, ale tříbodovou radost zajistil hráčům z Růžového Vrchu v podobě třetí branky Jílek. Radost domácím tak nezkazil ani brankou z 90. minuty Klemera.

Branky: 9. Tulák, 27. Vaněk, 87. Jílek – 43. a 90. Klemera (PK). Poločas: 2:1. Rozhodčí: Novotný – Henych, Fraško, DSVorel. ŽK: 4:1. Diváci: 20.
Loko K. Vary: Cypris – Votík, Cozma, Matocha, Kubín – Belbl, Tulák, Mitterpach, Krejčí – Vaněk, Jílek (Kolář, Kadlec, Kocmánek). Trenér: Antonín Sedlák. Vintířov: Zahrádka – Klemera, Vystrčil, Obešlo, Myslivec – Kabele, Prokop, Neudert, Komínek – Tráva, Kastl (stř. Škarda). Trenér: Jaroslav Maršík.

Mariánské Lázně – Sokolov B 0:3

Souboj aspirantů na postup do divize načali lépe hosté, které poslal do vedení ve 23. minutě Duben. O druhou trefu juniorky se pak postaral v 58. minutě dobře hrající Habai a zasloužené vítězství hostům pojistil v 80. minutě třetí brankou Čertík.

Branky: 23. Duben, 58. Habai, 80. Čertík. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Svatík – Cvrk, M. Štěrba, DS Gendráč. ŽK: 2:2. Diváci: 300.
M. Lázně: Šmejkal – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Ston – Radil (46. Drahorád), Zeman, V. Kafka (75. Ščasnár), Fára (65. Jakubík) – Chval, J. Kovář. Trenér: Miroslav Zeman.
Sokolov B: Šourek – Nápravník, Duben, Hucl, Vašata – Kratochvíl, Javorský, Prchal, Habai (80. Jungman) – Čertík (84. Hemzáček), Komberec (75. Andrš). Trenér: Stanislav Purkart.

Ostrov – Františkovy Lázně 5:4

Utkání, které se odehrálo na velmi těžkém, podmáčeném terénu, přineslo solidní herní výkon na obou stranách. Hosté se ujali v úvodu duelu dvoubrankového vedení, ale mladé mužstvo domácích se nenechalo zaskočit a důraznou hrou otočilo průběh utkání ještě v prvním poločase. Hostům se podařilo ještě v závěru utkání snížit na rozdíl jediné branky, ale domácí si už vítězství takticky pohlídali.

Branky: 25. , 28. a 42. Lorenc, 30. a 46. Piskáček – 11. Iterský, 22. Kolouch, 77. M. Větrovec, 81. J. Větrovec. Poločas: 3:2. Rozhodčí: Bušek – Adamec, Vaněček, DS Sedláček. Diváci: 50.
FK Ostrov: Sütto – Piskáček, P. Hladík, Lorenc, Dušek, – Koudelka (72. Mahr), Semivan (21. Koročinský), Jura, Faktor – Šrámek, Tomáň. Trenér: Tomáš Štěpánek.
Františkovy Lázně: Nguyen – Országh, Karafiát, Král, M. Větrovec – J. Větrovec, Eisenreich (75. Luňák), Kolouch, Kříž (89. Stieranka) – Bastl, Iterský. Trenér: Milan Kolouch.

Další výsledek: Hazlov – Jáchymov 11:1. Branky: Prokopec 4, Dočekal 4, Šiman 3 - Sýkora. Poločas: 5:1. Rozhodčí: Šmat – Kobielský, Vokoun, DS Strmiska.

(das)

30.3.2009 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační foto. Pěvecká soutěž je na programu začátkem listopadu.

Pěvecká soutěž Antonína Dvořáka pomůže mladým pěvcům ke slávě

Vybrané lokality
10

Doplatek na bydlení v Sokolově končí. Žadatelé půjdou do jiných měst

Surově zbil jiného návštěvníka baru, navíc to nebylo poprvé

Karlovy Vary – V jednom z místních klubů došlo k surové rvačce. Agresor zbil jiného návštěvníka, ten skončil s těžkým poraněním hlavy.