Lídra tabulky Viktorii Mariánské Lázně prověří nevyzpytatelný nováček krajské soutěže Sokol Citice.

Zajímavý souboj se pak odehraje v sobotním dopoledni na hřišti Hazlova, kde se utká v duelu exdivizních týmů místní Jiskra s Toužimí. „Pokud budeme hrát na malém hazlovském hřišti po zemi, a ne nakopávanou, tak si myslím, že bychom technickým fotbalem mohli domácí hodně potrápit. Záležet však bude v jakém složení také nastoupíme,“ poukazoval toužimský univerzál Martin Kanát.

Třetí Františkovy Lázně se pak představí na půdě druhého nováčka soutěže Baníku Habartov, kde je nečeká vůbec jednoduchá úloha. Hodně důležitý souboj, a to o šest bodů čeká fotbalisty Chyše, kteří budou bojovat o mistrovské body na žihelské umělce s ašskou Jiskrou. O jistotu pak budou bojovat na svém hřišti i fotbalisté Nového Sedla, které prověří v rámci sokolovského derby Baník Vintířov.

Nezáviděhodnou situaci mají před sebou hráči karlovarské Lokomotivy. Ti se totiž představí v Chebu, kde jim bude soupeřem jedenáctka Unionu, a ta jen tak body na domácí půdě nerozdává. Čtvrtá Stará Role přivítá na svém stadionu ve Vančurově ulici mužstvo Královského Poříčí, což také slibuje řádnou kopu fotbalových zážitků.

A to nejlepší nakonec. V Ostrově se představí v rámci městského derby jedenáctka Jáchymova.

Program, 25. kolo

Jiskra Hazlov – Toužim (sobota, 10.30)
Viktoria Mariánské Lázně – Sokol Citice (sobota, 15.00)
DDM Stará Role – Baník Královské Poříčí (sobota, 17.00)
Union Cheb – Lokomotiva K. Vary (sobota, 17.00)
FK Ostrov – Jáchymov (sobota, 17.00)
Nové Sedlo – Vintířov (sobota, 17.00)
Sokol Chyše – Jiskra Aš (sobota, 17.00, UMT Žihle)
Baník Habartov – Františkovy Lázně (neděle, 14.00)