Mariánky udolaly Starou Roli

Karlovarský kraj – V dohrávaném utkání krajského přeboru vybojovaly Mariánské Lázně v domácím prostředí hodně důležitou výhru nad týmem Staré Role.

23.4.2009

Mariánské Lázně si upevnily aktuální druhou příčku v krajské tabulce a na vedoucí tým, juniorku sokolovského Baníku, ztrácí dvanáct bodů. Stará Role naopak zůstala i nadále na průběžné desáté příčce. Do vedení poslal domácí pět minut před koncem prvního poločasu přesnou ranou Marek Zeman. Po změně stran však hosté zásluhou Žigara v 67. minutě srovnali ukazatel skóre. O výhře domácího týmu tak rozhodl v 70. minutě tříbodovou střelou mariánskolázeňský forvard Chval.

Mariánské Lázně – Stará Role 2:1

Branky: 40. Zeman, 70. Chval – 67. Žigar. Poločas: 1:0. Rozhodčí: V. Štěrba mladší – Berka, Hodač, DS Špak. ŽK: 1:2. Diváci: 120.

M. Lázně: Šmejkal – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman – Kafka, Fára, Drahorád, Cval – J. Kovář, Jakubík (stř. Radil, Ščasnár, Švejda).– Trenér: Miroslav Zeman.
St. Role: Říha – Roubíček, Kothera, Hořt, Gubetina – Zápotocký, Stýblo, Jordán, Žigar – Voborský, Plch (stř. Pleva, Belický, Pavliš). Trenér. Jaroslav Slabý.

23.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Do volební místnosti v Karlových Varech - Bohaticích se hrnuli voliči od otevření místnosti.

Jak prosté. Kdo volit chce, může

Marcel Vlasák, velitel karlovarské Městské policie

OTÁZKA PRO: Marcela Vlasáka, velitele městské policie Karlovy Vary

Na nové kotle je k mání ještě 22 milionů korun

Karlovy Vary - V pořadí již druhou vlnu takzvaných kotlíkových dotací spustil Karlovarský kraj v závěru srpna. Z celkové částky 64 milionů korun, která je k dispozici, zbývá pro majitele rodinných domů k rozdělení ještě kolem 22 milionů korun na výměnu starých, neekologických kotlů za nové.

SLEDUJEME ON-LINE

Volební místnosti se otevřely. Dnes a zítra přicházejí Češi k urnám

/FOTOGALERIE/ Voliči v Česku začali rozhodovat o tom, jaké složení bude mít nová Sněmovna, a tím i budoucí vláda. Svými hlasy ovlivní také to, co přinesou příští zákony nebo jakou podobu bude mít státní rozpočet minimálně na příští rok. Určovat by to mohli zástupci 31 stran a hnutí, práh dolní komory ale v roli poslanců překročí jen menšina z nich.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Do boje o hlasy voličů jde v kraji 21 politických stran, hnutí a koalic

Karlovarský kraj – Možná se někomu může zdát, že volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky nejsou pro běžný život v našem regionu až tak důležité. Opak je ovšem pravdou.