Tým z města porcelánu zdobila před utkáním úspěšná série pěti výher v řadě, zatímco domácí mužstvo střídalo skvělé výsledky s horšími. I tak si diváci přišli v utkání na své.

Viděli dramatické utkání s množstvím brankových příležitostí. Začátek utkání vyzněl lépe pro hosty, ale šance Tomáše Chlupa či Duška zůstaly nevyužity. Skóre utkání otevřel ve 23. minutě domácí Tamajka, který proměnil pokutový kop po faulu na Formánka.

O šest minut později se Habartovští radovali podruhé. Bartoš uvolnil Maška a ten si elegantně přehodil stopera a pohotovou ranou k tyči zvýšil na 2:0. Závěr poločasu patřil opět hostům. Tvrdou střelu Chlupa zblokoval stoper Richter, následnou šanci Duška vyrazil zázračně domácí gólman.

Po přestávce domácí přidali další branku, když v 58. minutě uvolnil dlouhým pasem Mašek Adyho a ten své sólo z půlky hřiště zakončil ranou k tyči.

Hostům se povedlo zkorigovat stav utkání až v 70. minutě, kdy po rohovém kopu poslal efektní rybičkou míč do sítě Hnízdil.

Utkání mělo spád. Hrálo se nahoru dolů, ale šance domácího Maška, Adyho i dvě gólovky hostujícího Roulicha zůstaly nezužitkovány. Definitivní rozuzlení zápasu tak přinesla 86. minuta, kdy další brejk po kolmé přihrávce Maška proměnil opět domácí Ady.

Branky: 23. R. Tamajka z PK, 29. Mašek, 58. a 86. Ady – 70. Hnízdil. Rozhodčí: Kroupa – Svatík, Hrabovský. Poločas: 2:0, ŽK: 2:2. Diváci: 150.