V devátém pokračování soutěže totiž sestřelili Hájek osmibrankovým přídělem. I ve druhém nedělním utkání, které se odehrálo v Toužimi, se bylo na co koukat. Po sobotním zaváhání Kolové v duelu s Březovou mohla jít do čela tabulky Květnová, ale to by musela uspět na půdě toužimské rezervy. Neuspěla, a připsala si tak premiérovou porážku v podzimní části přeboru.

Výsledkový servis

Kyselka – Hájek 8:0 (3:0)
Domácí poslal do vedení po kuriózní brance a chybě hostujícího brankáře Pavel Svatoš. O druhou trefu nováčka se postaral Luboš Cupal a poločasový výsledek stanovil po samostatné akci Vladimír Beneš. Po obrátce stran pokračovali domácí fotbalisté v kyselském brankostroji. Svou druhou branku vstřelil Luboš Cupa,l do listiny střelců se poté zapsal dvakrát Josef Hlaváč, který jednou zužitkoval milimetrovou přihrávku Jaroše a podruhé se nemýlil ze značky pokutového kopu. Poté si merklínský kapitán vstřelil vlastní, branku když centr Jaroše poslal pod víko své svatyně. Vše pak uzavřel opět po centru Jaroše osmou brankou Jan Blahník. Kanonádu sledovalo ve Vojkovicích šedesát spokojených diváků, před kterými s přehledem odřídil zápas rozhodčí Hrubý.
ŽK: 2:2. ČK: 0:1.

Toužim B – Květnová 3:2 (2:2)
Za domácí se trefili v první půli přesně mezi tři tyče Tomáš Kusík a Marek Metlický, za hosty pak dvakrát Marek Frisch. Vítězství domácím zajistil po obrátce stran třetí trefou Kamil Baxa. Před 70 diváky pískal sudí Kroupa.
ŽK: 4:1.

Výsledky, 9. kolo:

Ajax Kolová – Jiskra Březová 0:0 (0:0)
FK Nejdek B – SK Doubí 4:5 (2:2). Branky: Till, Vašek, Husar, Šourek – Stolín 2, Hudec, Fellner, Pancner.
Sokol Bochov – Sokol Štědrá 4:0 (2:0). Branky: Kajzar 3, Hazucha.
Sokol Chyše B – DC Bacardi Karlovy Vary 1:3 (0:1). Branky: Petříček – Brett, Karbula, Lysák.
SK Božičany – TJ Vojkovice 3:2 (3:1). Branky: Mareš, Petr, Rubáš – Kiralyi, Kypta.