Na turnaji se představila celkem čtyři mužstva, a to Ajax Kolová (za kterou nastoupili i někteří hráči Pily), FC Buldoci dorost, OSS Lomnice a domácí tým Pily.

Turnaj se hrál systémem každý s každým dvakrát pětadvacet minut podle platných pravidel kopané. V prvním utkání turnaje uhrála Lomnice, která postoupila do krajské I. A třídy, nerozhodný výsledek s dorostem Buldoků. Hned nato si v derby nad Kolovou připsala první výhru Pila.

Po malé přestávce pak Pila udolala i dravé Buldoky a směle tak nakročila k celkovému vítězství. Ve čtvrtém duelu turnaje si s chutí zastříleli fotbalisté Lomnice, když Kolové nadělili čtyři branky. Největší debakl si však Kolová připsala s dorostem Buldoků, který jí nasázel během padesáti minut úctyhodných sedm branek.

V závěrečném utkání turnaje pak přehrála Pila nevyzpytatelnou Lomnici a zaslouženě tak dokráčela v domácím prostředí pro vítěznou trofej. Na druhou příčku se díky lepší mušce probojovali dorostenci Buldoků a bronz získala Lomnice. Na čtvrté příčce pak skončil tým Kolové. V individuálních oceněních si došel pro korunku nejlepšího kanonýra turnaje Buldok Němec, který nasázel soupeřům pět branek.

Cenu pro nejlepšího brankáře si vychytal pilský gólman Koudelka a cenu za nejlepšího hráče turnaje si odvezl lomnický Bureš.

Všechna utkání rozhodovalo s přehledem před sto padesáti diváky duo mužů v černém ve složení Petr Hodač, Rudolf Kozák.

„Úroveň turnaje byla solidní, a proto bylo k vidění několik kvalitních zápasů. Turnaj se nám povedl jak ze strany pořadatelů, tak i ze strany předvedených výkonů či výsledků,“ liboval si sekretář Baníku Pila Bohumír Kordík.

Výsledkový servis:
Lomnice – Buldoci 1:1, Kolová 4:2, Pila 1:2.
Kolová – Pila 1:3, Buldoci 1:7.
Pila – Buldoci 2:1.