Divizní Toužim přestřílela mužstvo Mariánek

Sokolov — Tři body. Zasloužené. Ty si připsali na své konto v šestém pokračování zimního fotbalového turnaje Baníku Sokolov hráči divizní Toužimi.

16.2.2009

Po všech stránkách přehráli jednoho z aspirantů na postup do divizní soutěže, tým krajského přeboru Mariánské Lázně. Toužim tak Mariánkám přetrhla na turnaji dvouzápasovou šňůru bez porážky.

Toužim si od úvodních minut duelu vytvořila mírnou převahu, kterou korunovala v 11. minutě první brankou Tichého, který hlavou využil rohový kop Kanáta. V 17. minutě pak zařídil další toužimskou gólovou radost pro změnu po super fotbalové kombinaci s Borkem Nezval. Dvě obdržené branky Mariánky řádně vyhecovaly, ale jejich snaha končila buď před šestnáctkou Toužimi, nebo v náruči toužimského brankáře Bronce.

Zpátky do utkání vrátil Mariánské Lázně po obrátce stran v 60. minutě kontaktní brankou Semančík. V 80. minutě však pojistil Toužimi důležitou a zaslouženou výhru po standardní situaci Hejkala hlavou benjamínek toužimského mužstva Karel Krejčí.

„Bylo to z naší strany velmi dobré utkání, myslím si, že vítězství je určitě zasloužené, jelikož Mariánské Lázně jsme nepustili do vážnějších brankových příležitostí,“ lebedil si po zápase vedoucí Toužimi Karel Štumpa.

Toužim – Mariánské Lázně 3:1

Branky: 11. Tichý, 17. Nezval, 80. Krejčí – 60. Semančík. Poločas: 2:0. Rozhodčí: M. Štěrba – Bacík, Adamec. ŽK: 1:0. Diváci: 50.

Toužim: Bronec – Hejkal, Krejčí, Kanát, Tichý – Malec, Čermák, Nezval, Kalina – Novák, Borek (stř. Chlup). Trenér: Marek Hejkal.
M. Lázně: Šmejkal – Hadač, L. Kovář, Radil, Ščasnár – Zeman, Švejda, Semančík, Fára – Jakubík, J. Kovář (stř. Kmeť, Bušek, Daneziev). Trenér: Miroslav Zeman.

16.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

Na tržiště přijedou farmáři

Mezinárodní taneční soutěž Grand Prix v Chebu bude mít letos výročí 25 let.

Prestižní taneční soutěž slaví čtvrtstoletí

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

Karlovy Vary - Každý amatérský autor z České republiky se může zúčastnit literární soutěže, kterou letos už pojedenácté vyhlásila karlovarská krajská knihovna.

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Karlovy Vary – Svátek naturální kulturistiky a fitness? Ano, přesně tak. Fanoušci tohoto sportu si přišli během sobotního dne zcela jistě na své. Na programu totiž byl ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.