Sedlečtí fotbalisté tak splnili svůj slib a svému trenéru Josefu Dusilovi k jeho 75. narozeninám nadělili postupový dárek, i když se v utkání s Doubím na důležitý bod hodně nadřeli. Favorit celé utkání jen překvapivě dotahoval. Bod a zároveň postup zařídil v nastaveném čase nejlepší kanonýr Sedlece Jiří Osten.

Naopak Květnová opět ztratila dva body. Tentokrát v domácím prostředí neudržela dvoubrankový náskok v zápase se Štědrou. Stejně si počínali i fotbalisté Bochova, kteří v Božičanech byli nakonec rádi za nerozhodný výsledek.

Zajímavý duel se odehrál i ve Vojkovicích, kde se představil poslední tým okresního přeboru Sadov.

Božičany – Bochov 4:4 (1:3)
Hosté potvrdili v prvním poločase roli favorita. V jejich dresu zamířili přesně mezi tři tyče Dvořák, Holba a Heimerle. Za domácí snížil Marcel Petr junior. Po změně stran přidali domácí fotbalisté na obrátkách a brankami Rubáše, Kabeleho a druhou brankou Petra otočili ukazatel skóre ve svůj prospěch. Konečné slovo však měli hosté, za které skóroval ve druhém poločase Hykš. Před osmdesáti diváky odřídil utkání rozhodčí Hrubý.
ŽK: 2:3. ČK: 0:2.

Vojkovice – Sadov 4:2 (2:1)
Domácí tým poslal do vedení benjamínek Jiří Labík. O druhou trefu Vojkovic se postaral Kotek junior. Za hosty se v prvním poločase trefil do černého kapitán Zdeněk Ježek. Ve druhém poločase se ale začaly na hřišti dít věci. V 55. minutě se poroučeli ze hřiště předčasně pod sprchy hned dva hráči Vojkovic Levko a Kodajek. Sadov svou přesilovku využil, když se do listiny střelců zapsal Sakač, ale to bylo ze strany hostů vše. Domácím poté vystřílel velmi důležité body z pokutového kopu Vorel, vše pak uzavřel čtvrtou brankou střídající Kypta. Před 60 fanoušky řídil zápas arbitr Botoš.
ŽK: 2:1. ČK: 2:0.

Květnová – Štědrá 2:2 (2:0)
V tomto utkání padaly góly pouze do jedné branky. V prvním poločase se o to zasloužili domácí kanonýři Bidovský a Franka. Po změně stran zase mířili přesně mezi tři tyče hostující Karnoll a Kopelent. Před čtyřicítkou diváků odpískal duel bez karet sudí Polívka.

Sedlec – Doubí 2:2 (0:1)
O tom, že se Doubí herně zvedlo, se přesvědčil i lídr a vedoucí tým přeboru na vlastní kůži. Hosté se prezentovali na jeho hřišti kombinační hrou, což dělalo domácím nemalé problémy. Doubí nakonec vyhrálo první poločas brankou Tvrdého. Po obrátce stran přidal druhou branku hostů Kliment. Domácí snížili na jednobrankový rozdíl Kováčem. Hned nato neproměnil pokutový kop domácích Löffler. Postup Sedleci pak zajistil vyrovnávací brankou v 93. minutě po rohovém kopu Jiří Osten. Před 40 diváky rozhodoval utkání arbitr Krása.
ŽK: 2:1.