Po nijak oslnivém rozjezdu dojeli na podzim na trůn divizní soutěže karlovarští Draci. Enkláva fotbalových jmen, která za Draky nastupovala, to zaručovala. Ostřílení Karel Tichota, Jiří Schveiner, Jan Velkoborský, Marián Geňo či Lukáš Hrubý dotáhli svůj tým na výsluní, první příčku.

A aby toho nebylo málo, Draci ovládli i průběžné statistiky první části divizní soutěže.

Nejlepším kanonýrem podzimní části divize je snajpr Marián Geňo, který zatížil konta soupeřů v jedenácti odehraných zápasech úctyhodnými jedenadvaceti zásahy. Na druhé místo se prostřílel jeho parťák z útoku Karel Tichota, který si na svou pažbu zaznamenal třináct zářezů. Nadvládu Draků pak stvrdil čtvrtým místem ostrostřelec Lukáš Hrubý, který nasázel soupeřům pro změnu branek deset.

V kategorii asistencí nasbírali shodně Tichota i Geňo deset gólových přihrávek. Kanadskému bodování pak zaslouženě vévodí Geňo, který má na svém kontě již jedenatřicet bodů. O osm méně jich pak má na svém kontě druhý v pořadí Tichota. Třetí místo pak patří plzeňskému Kunovi, který ztrácí na první příčku deset bodů.

Kategorii gólmanů kraluje taktéž hráč Draků Karel Lutzbauer, který si v jedenácti duelech vydobyl excelentní průměr 1,75 branky na zápas. O něco hůře na tom je druhý karlovarský zástupce v této soutěži, nováček FutFet. Tomu patří po šesti dvoukolech až šestá příčka se ziskem dvanácti bodů.

Tým, který jde ve šlépějích svého slavnějšího předchůdce Fet Clubu, měl určitě jiné představy o svém umístění.

Nejlepším kanonýrem FutFetu je na podzim autor sedmi gólů Tomáš Kalán, který poté v kanadském bodování nasbíral na své konto stejně jako jeho kolega z FutFetu Jiří Drobný čtrnáct bodů, za což patří Kalánovi sedmá a Drobnému osmá příčka. Posledně jmenovaný pak poslední dvě dvoukola nenastoupil a jeho góly a milimetrové přihrávky jeho spoluhráčům v honitbě za divizními body značně chyběly. I přes postavení v tabulce je velkou oporou nestárnoucí gólman Milan Jokš, který obdržel celkem dvaačtyřicet branek, což je průměr šest branek na zápas.