Stanovice

O tom, že v létě jsou během přestávky největším hitem fotbalové turnaje, není žádných pochyb. Jeden z nich pořádají v sobotu 5. července fotbalisté účastníka IV. třídy SC Stanovice. Účast na turnaji již přislíbila mužstva Karlomix Horní Slavkov, TJ DDM Stará Role, Baník Pila, Ajax Kolová a domácí tým Stanovic. Hrát se bude systémem jednou každý s každým dvakrát dvacet minut podle pravidel kopané s místními úpravami. Všechna utkání bude řídit rozhodčí Bohuš Eliáš.

„Chtěli bychom pozvat všechny příznivce nejen stanovické kopané na skvělou sportovní podívanou. Samozřejmostí je také bohaté občerstvení, které bude pro příchozí diváky připraveno,“ zve za klub diváky do ochozů dlouholetý stanovický hráč a funkcionář Franta Hrdý.

(sei)

Teplá

Ve spolupráci s Městským úřadem Teplá pořádají fotbalisté Sokola Teplá v sobotu 5. července od 8.30 hodin ve svém areálu 9. ročník turnaje v malé kopané. Na turnaji se představí dvanáct týmů, a to: Tým Milana Ráce (loňský vítěz), Vinárna Toužim, F Systémy Teplá, Pešulovci, Stará Garda Sokol Teplá, PČR Teplá, Justiční stráž Karlovy Vary, Disco Club Sierra, Junioři, Kuple Planá, Matějkovci a Hasiči Teplá. Ty budou rozděleny do dvou šestičlenných skupin. Hrát se v nich bude jednou patnáct minut podle platných pravidel malé kopané s místními úpravami. Z každé skupiny pak postoupí dva nejlepší, kteří se utkají ve vyřazovacím boji o putovní pohár.

„Vstup je zdarma a pro příchozí je připraveno nejen občerstvení, ale také tradičně bohatá tombola. Od půl páté odpoledne pak bude na programu v areálu diskotéka, kterou bude mít na svědomí DJ Sulda,“ láká do ochozů tepelského stadionu diváky ředitel turnaje Rudolf Káva.

(sei)

Verušičky

Nováček příštího ročníku III. fotbalové třídy FKVerušičky pořádají v sobotu 5. července od 9.00 hodin na svém stadionku „34. ročník memoriálu Váchy a Gepprta“, na kterém se představí celkem pět týmů, Slovan Albeřice, TJ Valeč, Agro Stružná, Javor Bražec a domácí FK Verušičky. Hrát se bude systémem každý s každým dvakrát dvacet minut a zápasy budou rozhodovat delegovaní rozhodčí OFS Karlovy Vary. Organizátoři akce připravili ceny jak pro tři nejlepší týmy, tak i pro nejlepšího brankáře, střelce a hráče turnaje.

(sei)