V prvním poločase se nehrál pohledný fotbal, na obou stranách byla řada nepřesností, a zejména hosté působili nervozním dojmem. Přesto měli blíže ke vstřelení branky, avšak útočníci Peřina s Heřmanem neměli nabito ostrými.

Do šaten se šlo přesto lépe hostům, neboť ve 40. minutě zahráli domácí v pokutovém území rukou a nařízenou penaltu proměnil s přehledem Moule.

Po řádné domluvě trenéra hostí nastoupil tým Citic do druhé půle o poznání lépe, a na jeho hře to bylo znát. Hosté již nekazili tolik přihrávek a začali hrát kombinačně, domácí tým takřka k ničemu nepustil a po brankách Pinty a Kuželky šli do tříbrankového vedení.

V této fázi utkání Citice potvrdily roli favorita a pokud by zachovaly více klidu v koncovce, mohlo být skóre daleko vyšší. Domácí tým v čele s kanonýrem Slávou Suchým korigoval v závěru čestnou brankou na 1:3.

Závěrem nutno dodat, že akvizice v brance hostí Olda Abrahám, přestože neměl moc práce, tak tým dokázal podržet a citičtí diváci se na něho a vedoucí tým soutěže mohou přijít podívat v sobotu, kdy od 16.00 hodin budou hostit Baník Pilu.

Nové Sedlo B – Citice 1:3
Branky: Moule (PK), Pinta, Kuželka.
Poločas: 0:1.
Rozhodčí:
Melničuk.
Diváci: 80
Sestava vítězů: Abrahám - Immer, Moule, R. Stockner, Kohout - Pinta (60. J. Stockner), Bardon, Šíp (81. Tříska), Kuželka - Heřman, Peřina.