V sedmém kole Doubští neuspěli v Bochově, kde prohráli 2:0. „Do Vojkovic jedeme pro výhru. Musíme už konečně zabodovat a odlepit se tak od spodních pater tabulky,“ věří vedoucí mužstva Vladimír Hudec a dodává: „Podařilo se nám posílit hráčský kádr a to by nám mělo přinést nějaký bodový zisk.“ Před utkáním je celek z karlovarského předměstí v kompletní sestavě a již bez potrestaných hráčů.

V minulém kole si ve Vojkovicích užívali volna a mohli se tak připravit na dnešní zápas, který začíná na břehu Ohře ve 14 hodin. „Bude to velice těžký zápas. V posledních kolech laborujeme s kolísavou výkonností hráčů a nedaří se nám správně naladit formu, ale pevně věříme v plný bodový zisk,“ referuje činovník vojkovického oddílu Jaroslav Matoušek a doplňuje: „ Ze základní sestavy nám chybí dva hráči, které budeme muset nahradit. Svoji příležitost dostanou tak mladí dorostenci a náhradníci.“

Program osmého kola okresního přeboru: So 16:00 Štědrá – Bochov, Sedlec – Toužim B, Hájek – Sadov, 14:00 Květnová – Kolová, Božičany – Březová 10:30, Nejdek B – volno.