Během deseti dní odehraje tým nováčka čtyři těžká utkání. To první odehrál ve čtvrtek v domácím prostředí proti týmu Štědré. V neděli pak zamíří Božičany na horkou půdu do Nejdku, kde je prověří místní rezerva.

„Určitě to budeme mít hodně těžké, jelikož A tým Nejdku hraje už v sobotu, a tak mohou nastoupit v nedělním zápase nějaké posily, ale přesto bychom si chtěli odvézt alespoň bod,“ přeje si další bodový zápis do tabulky nejzkušenější hráč Božičan Vladimír Mládenec.

Poté zamíří jeho tým na hřiště aktuálně druhého týmu okresního přeboru Květnové a anglický týden zakončí v domácím prostředí pro změnu s posledním týmem okresu Sadovem.

„Květnová ještě na jaře neprohrála a v domácím prostředí je hodně silná, a v duelu se Sadovem jsme favoriti. Ale míč je kulatý a každý zápas je jiný,“ varuje Mládenec a pokračuje: „Pokud bychom vybojovali ve čtyřech utkáních osm devět bodů, budeme spokojeni.“

Božičanští budou hodně spoléhat na střelecký um útočníka Marcela Petra juniora, který naposledy vstřelil Hájku dvě vítězné branky. „Snad se Marcel rozstřílel, což by nám mohlo v těchto utkáních hodně pomoci. Uvidíme však až v samotných utkáních jak to bude všechno vypadat,“ uzavřel matador v božičanském dresu.