Trstěnice – FC Buldoci 0:11

Úvodní branku duelu obstarala již v 5. minutě karlovarská Monika Kunešová. Ve 35. minutě zamířila přesně mezi tři tyče ze značky pokutového kopu její spoluhráčka Stojkovičová, která tak stanovila poločasový stav. Po obrátce stran se strhl na hřišti v Trstěnicích doslova karlovarský uragán. Hned ve 48. minutě zvýšila náskok karlovarského družstva Stojkovičová, která v 58. minutě docílila svého hattricku. V 60. minutě přidala čtvrtý zářez týmu hostí Zajačíková, která si vše zopakovala i v 65. minutě. Domácí fotbalistky jen těžko odolávaly nájezdům družstva z lázeňského města, které svou převahu vyjádřilo dalšími góly. Ukazatel skóre se pak po konečném hvizdu hlavního arbitra Henycha zastavil na hrozivých 0:11.

Karlovarské fotbalistky se tak vítězstvím opět posunuly blíže k postupovým branám první ligy.

Branky: 5. Kunešová, 35. , 48. , 58. , 72. a 81. Stojkovičová, 60. , 65. , 78. a 88. Zajačíková, 67. Zahoříková. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Henych – Chládek, Hrabovský. ŽK: 1:1. Diváci: 75.
FC Buldoci: Hájková – Králová, Čepilová, Lembacharová (65. Toporová), Hricová (60. Heřmanová) – Beranová, Zahoříková, Kulovaná, Stojkovičová – Kunešová (55. Janochová), Zajačíková. Trenér: Miloš Slabý.