V jedenadvacátém kole krajského přeboru se upíraly oči fotbalového odborníka do Chodova. Tam se střetly první dva týmy krajské tabulky SK Toužim a Spartak Chodov. Po skončení duelu se mohli radovat z výhry fotbalisté Chodova, kteří rozhodli o tříbodovém zisku již v prvním poločase.

Vítězství si připsali i hráči Dolního Rychnova, kteří překvapivě lehce zdolali karlovarskou Lokomotivu. Naopak se nedaří Nové Roli, ta tentokrát podlehla, ač těsně, Františkovým Lázním.

O mnoho hůře dopadli fotbalisté Nejdku, kde si otevřela střelnici Aš. Tři body si připsala i Stará Role, která uspěla v Novém Sedle a v tabulce míří na nejvyšší stupně.

Překvapení kola si připsal na své konto poslední tým tabulky FC Cheb, ten doma vyválčil s Ostrovem důležitý bod v cestě za záchranou. Dále pak Kraslice doma nestačily na Královské Poříčí. Nezaváhaly ani Trstěnice, které před návštěvou kola porazily po zlepšeném výkonu ve druhém poločase v chebském derby Mariánské Lázně.

D. Rychnov – Lokomotiva KV 3:0
Domácí se ujali vedení již ve 12. minutě, když se přesně trefil Moravec. Pak přišly velké chvíle jeho spoluhráče Szaka, který během čtyř minut nasázel „Lokádě“ dvě branky a zajistil tak svému týmu hodně cenné tři body.
Branky: 12. Moravec, 25. a 29. Szako. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Šifalda – Cvrk, Körmöczi, DS Kozel. ŽK: 1:2. Diváci: 60.
D. Rychnov: Pártl – Cigánik, Horník, Kříž, Sekáč – Šimků, Kalabza, Sedláček, Křenek (74. Vogl) – Moravec (89. Klemm), Szako. Trenér: Václav Medřický.
Lokomotiva KV: Povinský – Votík, Kubín starší, Mitterpach, Karbula – Ludvík, Horn, Jílek, Kubín mladší (67. Petra) – Kolář (89. Kořán), Vaněk. Trenér: Antonín Sedlák.

Chodov – Toužim 2:0
Spartak poslal do vedení ve 14. minutě přesnou trefou Gvizd. Před koncem prvního poločasu stanovil konečný výsledek druhou brankou Chodova Správka.
Branky: 14. Gvizd, 42. Správka. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Melničuk – Kobielský, Balhar, DS Černý. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Moravec). Diváci: 250.
Chodov: Dutz – Gvizd, Šustr, Šellong, Macák – Obešlo, Štěpán, Draxal, Správka – Vondráček, Machulka (stř. Bulíček, Vachník, Širochman). Trenér: Jiří Vican.
Toužim: Bronec – Kanát, Hejkal, Čermák, Nezval – Moravec, Schveiner, Tichý, Šulc – Hotěk, Mikula (stř. Borek, Šimek). Trenér: Marek Daněk.

Nová Role – Fr. Lázně 0:1
Ve 14. minutě fauloval ve své šestnáctce hráče hostí gólman Krupička, který poté zamířil předčasně pod sprchy. Následný pokutový kop s přehledem proměnil Větrovec. Domácí dohrávali od 23. minuty bez dvou vyloučených hráčů. Hosté však přesilovku již nevyužili, a naopak před koncem utkání je oslabil vyloučený Florus.
Branka: 14. Větrovec (PK). Poločas: 0:1. Rozhodčí: Rousek – M. Štěrba, Tichota, DS Votík. ŽK: 3:4. ČK: 2:1 (14. Krupička, 23. Šourek po 2 ŽK – 87. Florus po 2 ŽK). Diváci: 30.
Nová Role: Krupička – Kothera, Špička, Vodrážka (88. Koranda), Valjent – Dušek, Hnízdil (82. Kratochvíl), Štěpánek, Šourek – R. Chlup, T. Chlup. Trenér: Daniel Hájek.
Fr. Lázně: Pospíchal – Klepáček, Valenta (46. Král), M. Větrovec, Kolouch – J. Větrovec, Országh (92. Najman), Lukáč, Iterský – Bastl, Florus. Trenér: Milan Kolouch.

Kraslice – Kr. Poříčí 0:1
V sokolovském derby padla jediná branka. Tu vsítil v 53. minutě mladíček Reitmeier.
Branka: 53. Reitmeier. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Balhar – Šifalda, Garaj, DS Rajtmajer. ŽK: 2:5. ČK: 1:1. Diváci: 200.
Kraslice: Zadňančin – P. Tomeš, Müller, M. Tomeš, Balada – Hanzlík, Bock, Kričfaluši, Němec – Kurtin, Maxa (stř. Taras, Odvárko). Trenér: Walter Schwarz.
Kr. Poříčí: Dvořák – Dubaj, Monhart, Reitmeier, Erhart – Jankovský, Dufek, Jelínek, Rajchrt – Hartmann, Reismüller. Trenéři: Miroslav Buják a Milan Gabrle.

Trstěnice – M. Lázně 4:0
Po bezbrankovém prvním poločase přidaly Trstěnice ve druhé pětačtyřicetiminutovce na obrátkách, a hned se bylo na co koukat. V 50. minutě je poslal do vedení přesnou trefou Tuhela. O deset minut později přidal další zářez domácích Hanko. V 67. minutě upravil ukazatel skóre kanonýr Trstěnic Hořínek. Vše pak uzavřel v 71. minutě čtvrtou brankou domácího celku Dufka.
Branky: 70. Tuhela, 60. Hanko, 67. Hořínek, 71. Dufka. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Kobielský – Šmat, Henych, DS Vošmik. ŽK: 2:5. Diváci: 450.
Trstěnice: Riedl – Dufka, Stránský (70. Novák), Bartůněk, Závorka – Pánek, Chval, Eliáš, Hanko – Tuhela (80. Gubáni), Hořínek (80. Hanus). Trenér: Zdeněk Slowik.
M. Lázně: Šmejkal – Hadač, Kovář, Škrabal, Zeman (68. Švejda) – Radil, Hort, Kutil (70. Ščasnár), V. Semančík – Kafka, M. Semančík (46. Braniš). Trenér: Miroslav Zeman.