Ve vyrovnaném utkání však ukázal své kvality domácí kanonýr Radovan Karnoll, který Nejdku vstřelil dvě branky, a tím tak rozhodl o tříbodovém zisku pro Štědrou.

„Když to vezmu objektivně, tak by utkání spíše slušela remíza. Nejdek se u nás prezentoval velmi dobrou hrou. Kluci však nakonec zabrali, a vydřeli důležité vítězství,“ liboval si pokladník Štědré Antonín Járka. V sobotu zamíří jeho tým na horkou půdu Sadova, kde je prověří aktuálně poslední tým okresní tabulky, tamní mužstvo Sokola. Na podzim Štědrá Sadov v domácím prostředí přejela bez větších problémů v poměru 4:0.

„Bude to nesmírně těžké utkání. Fotbal je kulatý, a může se stát cokoliv. My však jedeme do Sadova jako favorité a musíme, tak bodovat naplno,“ myslí si Járka. Každé utkání je však jiné. Ví to i sám Járka. „Určitě jsou tato utkání ošidná. Podle papírových předpokladů tam musíme vyhrát, ale nikdy nevíte, co se stane,“ dodal pokladník Štědré.

Další zajímavý duel sedmnáctého kola se bude hrát na hřišti v Nejdku, kde se představí aktuálně druhý tým tabulky Sokol Květnová. O den později pak bude hostit Toužim B Bochov.