Vedoucí tým tabulky vybojoval pouze těsnou výhru na hřišti Abertam, a to domácí hráli celé utkání v devíti hráčích. Nové Hamry si připsali další „levné“ body, když se tentokrát nedostavili na jejich utkání hráči žlutické rezervy. Horalové si tak na podzim připsaly celkem šest bodů za dvě kontumace.

Body překvapivě ztratila i chyšská rezerva, která nestačila na rezervu Pily. Slavia Junior pak jede ve velkém tempu. V jedenáctém kole deklasovali tým Olšových Vrat. Bez bodu vyšli v tomto kole i fotbalisté Potůček, kteří se sice ujali v duelu s Kyselkou vedení, ale po gólové smršti hostů naskonec odcházeli ze hřiště se sklopenou hlavou.

Merklín – Údrč 3:1 (1:0).
Branky vítězů stříleli Chomát, Filip a jednu si dali hosté sami. čestný úspěch Údrče pak měl na svědomí Radek Záluský. Před dvacítkou diváků odřídil zápas rozhodčí Karban, který ukázal jen jednu žlutou, a to domácím.

Ol.Vrata – Sl. Junior KV 1:5 (1:1).
Zasloužené vítězství Slavie vystříleli Ferenc, Lav, Godža a dva zářezy přidal Tomáš Bílý. Za domácí vstřelil čestný úspěch Kubíček. Před patnácti diváky odpískal utkání sudí Krejčí, který musel jen jednou sáhnout do své karetní kapsičky, když hostům pohrozil jednou žlutou.

Abertamy – Bacardi KV 0:1 (0:1).
Jedinou branku utkání vstřelil ve 25. minutě ze značky pokutového kopu Mestl. Před 25 diváky řídil zápas arbitr Dvořák, který navíc hostům pohrozil dvěma žlutými.

Potůčky – Kyselka 1:3 (0:0).
Po bezbrankovém prvním poločase poslal domácí do vedení přesnou ranou Klimm. Hosté otočili ukazatel skóre ve svůj prospěch brankou Seiferta a dvěma góly Horváta. Před dvacítkou diváků odřídil duel rozhodčí Fiala, který navíc ukázal domácím hráčům tři žluté.

Pila B – Chyše B 4:2 (2:0).
Vítězství domácích zařídili Hoffman, Zbořil, Matouš a Koudelka. Za hosty korigovali skóre Vojta a Kadlec. Před čtyřiceti diváky řídil zápas arbitr Molnár, který potrestal domácí dvěma a hosty a 3 žlutými.

N. Hamry – Žlutice B 3:0 kontumace.
Hosté se k utkání nedostavili.