Poslední podzimní kolo III. třídy přineslo vůbec první porážku karlovarských Bacardi od chvíle, kdy se klub přihlásil do mistrovských soutěží.

FC Nové Hamry – Bacardi 3:1 (1:0).
Vůbec první porážku Bacardi v mistrovských soutěžích zařídili Pazdera, Rakyta a Demčák, za hosty se trefil Mestl. Před 40 diváky řídil rozhodčí Hrubý. Na žluté to bylo 3:1 a hosté dohrávali bez jednoho vyloučeného.

Sokol Olšová Vrata – TJ Údrč 1:3 (1:1).
Výhru hostů vystříleli Záluský, Berky a Gallšneider, za domácí skóroval Talaš. Před pouhými 15 diváky pískal rozhodčí Dvořák, žluté vytáhl dvě a obě ukázal hostům.

Baník Pila B – Zřídla Kyselka 1:5 (0:3).
První gól vítězů dal Čada, na 2:0 zvýšil Horvát a pak se ještě třikrát trefil opět Čada. Čestný úspěch domácích vstřelil za stavu 0:5 Mudra. Před 70 diváky řídil rozhodčí Botoš. Domácí viděli tři a hosté dvě žluté.

Sokol Chyše B – Sokol Žlutice B 1:1 (0:0).
Za domácí skóroval Dorňák a za hosty Drohobecký. Před 40 diváky řídil rozhodčí Molnár. Domácí viděli tři a hosté dvě žluté.

TJ Potůčky – Javor Bražec 1:3 (1:3).
Dva góly vítězů dal Václav Kozler a jeden Pancner, za domácí se trefil Šípek. Před 30 diváky řídil rozhodčí Karban. Domácím ukázal jednu a hostům dvě žluté.

RZ Abertamy – Slavia Junior 1:4.
Bez záruky, nehlášeno.