V domácím prostředí si poradili s dalším týmem z divize s Hazlovem, a to dvoubrankovýmpřídělem. Vítězstvím tak udělali velkou tečku za zimní přestávkou.

„V prvním poločase jsme měli hru ve své moci, vytvořili si dvě tři dobré šance, ale neproměnili je, zatímco Hazlov šel do vedení po jedné z mála šancí, které si vytvořil (pozn. red. pokutový kop). Ve druhém poločase jsme si chtěli vytvořit tlak, který jsme poté zužitkovali i brankově. Určitě jsme sehráli velmi dobré utkání,“ ohlédl se trenér juniorky Baníku Sokolov Stanislav Purkart.

V neděli však čeká jeho svěřence od 14.30 hodin v domácím prostředí o něco tvrdší oříšek. Do města uhelných dolů zamíří v úvodním kole jarní části divizní soutěže skupiny B aktuálně vedoucí tým a jeden z aspirantů na postup, rezerva prvoligových Teplic.

Na podzim podlehl Sokolov rezervě na teplických Stínadlech těsně 1:2, když jedinou přesnou trefu hostů si připsal na své konto Jiří Prchal.

„Na úvodní utkání se připravujeme už delší dobu. Pro nás to bude klíčový duel, který navíc hrajeme v domácím prostředí. Kluci umějí zahrát proti každému soupeři. Pro nás je nedělní duel opravdu hodně důležitý, a tak věřím, že do něj dáme všechno, co umíme, a utkání zvládneme podle našich představ,“ přeje si úspěch Purkart.