K dalšímu zápasu si do Sokolova na umělý trávník pozvala Kyselka hrající III. třídu Čechii Dalovice, která je po podzimní části na šesté příčce tabulky I.B třídy. Byl to zápas do poslední chvilky vyrovnaný a o vítězi rozhodl vlastní gól, který padl v 89. minutě.

Jak k tomu došlo?

Už ve 14. minutě se Dalovice ujaly zásluhou Jana Schreibera vedení, ale za další čtyři minutky vyrovnal Luboš Cupák. Blahník zatáhl po straně míč. Brankář Hájek na mladíka Kyselky vyběhl, ale ten zvolil místo střely přihrávku na volného Cupáka, který neměl problém uklidit míč do prázdné branky.

Ve 23. minutě zapomněla obrana Kyselky na Jiřího Karáska a ten se nemýlil. Za další tři minutky přidala Čechie další branku. Blažek si nepohlídal kanonýra Schreibera a ten hlavou překonal Pavla Horváta v brance Kyselky. Pak začal „řádit“ Jan Blahník. Nejprve ve 30. minutě snížil, aby za dalších šest minut vyrovnal po krásné akci Josefa Klimenta na 3:3.

Ale do poločasu padla ještě jedna branka. Čechie zahrávala rohový kop. Míč se odrazil na hranici šestnáctky k volnému Michalu Lorenzovi, který propálil vše co mu stálo v cestě včetně střídajícího brankáře Beránka.

Po změně stran se na branku čekalo pouhé čtyři minutky. Ze šestnácti metrů vypálil Ladislav Beneš a přesnou ranou pod břevno vyrovnal. Kyselka si během druhé půle vytvořila několik šancí, ale Blahník ani Cupal už další branku nepřidali.

V 89. minutě okupovala Čechie polovinu Kyselky a střelu Miroslava Brabce mladšího srazil do vlastní sítě František Vandák a Dalovice tak zvítězily 5:4.

Kyselka : Dalovice 4:5
Branky: Blahník 2, Cupal, Beneš – Schreiber 2, Karásek, Lorenz.