O vítězi utkání rozhodla první patnáctiminutovka, ve které fotbalisté z lázní srazili tým Karola Dobiaše do kolen.

Starší dorost
Roudnice – FC Buldoci 0:2

Takový úvod, jaký měli Buldoci v Roudnici, není jen tak k vidění. Již v 5. minutě utkání pohnul ukazatelem skóre hostující Strejček, který zužitkoval centr za obranu domácích z kopaček Götze. Po deseti minutách hry se karlovarský tým radoval podruhé.

Nacvičený signál standardní situace proměnil ve druhou branku Jakubík. Do konce prvního poločasu ještě orazítkoval tyč roudnické branky Jaroslav Nerad. Po obrátce stran se dostali ke slovu i domácí, kteří si vytvořili mírný tlak, ale karlovarská obrana byla bezchybná. Pokud však nějaká střela prošla, poradil si s ní bez větších problémů karlovarský gólman Nádler.

„Hodně jsme se tohoto utkání obávali. I když byl terén velmi špatný, domácí jsme k ničemu nepustili. Musím pochválit obranu, kterou s přehledem řídil Pleva. Důležité byly rychlé góly na začátku utkání. Tři body jsou doma, a za to patří klukům velké poděkování,“ liboval si Milan Matejka.

Branky: 5. Strejček, 15. Jakubík.
Poločas: 0:2.
Rozhodčí: Vinter.
FC Buldoci: Nádler – Pitra, Pleva, Jakubík, Götz – Strejček, Jar. Nerad, Jan Nerad, Němec – Tolar, Dušek.

Mladším kolegům Buldoků se však v Roudnici nedařilo. Po matném výkonu si odvezli tříbrankovou porážku.

Mladší dorost
Roudnice – FC Buldoci 3:0

Na hře se podepsal zejména špatný terén. Buldoci se snažili kombinovat, ale skákavé míče jim dělaly nemalé problémy. V 16. minutě vystřelil domácí Novotný na branku Buldoků, jeho střelecký pokus karlovarskému brankáři Machovi vypadl a dobíhající útočník Roudnice nezaváhal.

Po obrátce stran přidali domácí další dvě branky, čímž tak rozhodli o svém vítězství.