V utkání dvou rozdílných poločasů se z vítězství nakonec radovala domácí jedenáctka.

Domácím vyšel vstup do zápasu. Hned ve druhé minutě vyrazil „loženku“ Hellmichovi žlutický brankář Sivák.

Hosté se dostali ke slovu ve 30. minutě po přímém kopu Klimenta, když jeho pumelice ze třiceti metrů rozetřásla břevno jáchymovské branky. Domácí se poté v utkání jen těžko prosazovali a na hřišti působili více jak unaveným dojmem. Na trávníku tak byli více vidět hráči Žlutic, kteří ale své vypracované šance nedokázali brankově využít.

„ Žlutice mě velmi překvapily. Je to kvalitní soupeř, což dokázal i na našem hřišti. Patří tak k nejlepším celkům, které se u nás na podzim představily,“ vysekl nebývale poklonu soupeři jáchymovský asistent Jaroslav Kasparides.

Do druhé půle vstoupili domácí o poznání lépe, ale paradoxně mohli jít do vedení hosté, v 65. minutě ale netrefili prázdnou branku Jáchymova. A tak přišel trest. Horalové během posledních deseti minut nasázeli soupeři tři branky. První zamířil přesně do žlutické branky hlavou Kostka. Hned nato zvýšil vedení domácích Hellmich a vše uzavřel bombou ze dvaceti metrů pod „klacek“ Hauptmann.

„Hosté byli lepší v první půli, my zase ve druhé. Zlepšili jsme pohyb, přihrávku a střelbu. Podle mého názoru pak docházely soupeři před koncem síly a hráči toho dokázali využít ke vstřelení tří krásných branek,“ liboval si Kasparides.

Jáchymov – Žlutice 3:0
Branky: 85. Kostka, 89. Hellmich, 90. Hauptmann.
Poločas: 0:0.
Rozhodčí: Melničuk.
ŽK: 5:5.
Diváci: 110.
Jáchymov: Sütto – Kolárik, Kostka, Holubička, Osička – Šimek, Chaloupka, Melichar, Hellmich – Kasparides, Hauptmann (stř. Kubata, Netušil). Trenér: Luboš Melichar starší.
Žlutice: Sivák – Pěnkava, Harang, Forejt, Kliment – Záluský, Melnyk, Handlíček, Exner – Metlička, Karták (stř. Kohout). Trenér: Ladislav Kvasnička.