Horalové získali cenný skalp Žlutic

JÁCHYMOV - V devátém kole krajské I. B třídy na sebe narazily týmy Jáchymova a Žlutic.

17.10.2007 1

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Martin Sidorják

V utkání dvou rozdílných poločasů se z vítězství nakonec radovala domácí jedenáctka.

Domácím vyšel vstup do zápasu. Hned ve druhé minutě vyrazil „loženku“ Hellmichovi žlutický brankář Sivák.

Hosté se dostali ke slovu ve 30. minutě po přímém kopu Klimenta, když jeho pumelice ze třiceti metrů rozetřásla břevno jáchymovské branky. Domácí se poté v utkání jen těžko prosazovali a na hřišti působili více jak unaveným dojmem. Na trávníku tak byli více vidět hráči Žlutic, kteří ale své vypracované šance nedokázali brankově využít.

„ Žlutice mě velmi překvapily. Je to kvalitní soupeř, což dokázal i na našem hřišti. Patří tak k nejlepším celkům, které se u nás na podzim představily,“ vysekl nebývale poklonu soupeři jáchymovský asistent Jaroslav Kasparides.

Do druhé půle vstoupili domácí o poznání lépe, ale paradoxně mohli jít do vedení hosté, v 65. minutě ale netrefili prázdnou branku Jáchymova. A tak přišel trest. Horalové během posledních deseti minut nasázeli soupeři tři branky. První zamířil přesně do žlutické branky hlavou Kostka. Hned nato zvýšil vedení domácích Hellmich a vše uzavřel bombou ze dvaceti metrů pod „klacek“ Hauptmann.

„Hosté byli lepší v první půli, my zase ve druhé. Zlepšili jsme pohyb, přihrávku a střelbu. Podle mého názoru pak docházely soupeři před koncem síly a hráči toho dokázali využít ke vstřelení tří krásných branek,“ liboval si Kasparides.

Jáchymov – Žlutice 3:0
Branky: 85. Kostka, 89. Hellmich, 90. Hauptmann.
Poločas: 0:0.
Rozhodčí: Melničuk.
ŽK: 5:5.
Diváci: 110.
Jáchymov: Sütto – Kolárik, Kostka, Holubička, Osička – Šimek, Chaloupka, Melichar, Hellmich – Kasparides, Hauptmann (stř. Kubata, Netušil). Trenér: Luboš Melichar starší.
Žlutice: Sivák – Pěnkava, Harang, Forejt, Kliment – Záluský, Melnyk, Handlíček, Exner – Metlička, Karták (stř. Kohout). Trenér: Ladislav Kvasnička.

17.10.2007 VSTUP DO DISKUSE 1

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 20 900 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK / SERVÍRKA VIP francouzské restaurace. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20900 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONTAKT: , telefonicky 353206014, či osobně, emailem HR@imperial-group.cz , , Imperial Karlovy Vary a.s., české lázně, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici , , ČÍŠNÍK/SERVÍRKA VIP RESTAURACE , , NABÍZÍME: , * možnost ubytování , * získání zkušeností z prestižního 5* hotelu pod vedením špičkových profesionálů, , * placené zdravotní volno "Sick Days" , * celodenní personální strava za 30,- Kč, * zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..) , * příjemné pracovní prostředí , , PRACOVNÍ NÁPLŇ: , * příprava a aranžování místností a tabulí, přijímání a usazování hostů, poskytování rad při výběru pokrmů a nápojů, přijímání objednávek, servírování a vydávání pokrmů a nápojů, dokončování přípravy jídel u stolu (např. flambování, tranšírování apod.), ošetřování a nalévání nápojů, účast na přípravě a obsluze slavnostních akcí , , POŽADUJEME: , * vyučení v oboru, praxe výhodou , * požadujeme profesní znalost AJ; RJ a NJ výhodou, , Místo výkonu práce: Hotel Imperial. Pracoviště: Imperial karlovy vary a. s. - 000, U Imperiálu, č.p. 7, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Zuzana Zátková, +420 353 206 048. Výroba - Výroba Správci objektů 8 000 Kč Správci objektů ŠKOLNÍK. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 8000 kč, mzda max. 10000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŠKOLNÍK, Kontakt: pí Dietlová Markéta, tel.: 353 585 603 (PO - PÁ od 8:00 - 14:30), e-mail: karlovyvary@trivis.cz, Zajišťování drobných oprav, zimní úklid v okolí budovy, údržba budovy školy, apod.. Pracoviště: Trivis - střední škola veřejnoprávní karlovy vary, s.r.o. - 001, T. G. Masaryka, č.p. 559, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Markéta Dietlová, +420 353 585 603. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 28 000 Kč Všeobecné sestry s osvědčením ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: osobně 9-14 hod, telefonicky, e-mailem, Praxe výhodou, práce na směnný provoz., Nabízíme: Týden dovolené navíc, osobní ohodnocení, bonus za odpracované roky, příjemný kolektiv v malé rodinné firmě.. Pracoviště: Domov pro seniory květinka s.r.o. - 001, Krušnohorská, č.p. 788, 363 01 Ostrov nad Ohří. Informace: Sabina Fialková, +420 773 680 518. Gastronomie - Gastronomie Barman, výčepní 21 000 Kč Barmani BARMAN/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: BARMAN/KA, Kontakt: e-mail: christinablahova2712@gmail.com, Znalost AJ, NJ, RJ.. Pracoviště: Lenprom s.r.o. - 003, Bělehradská, č.p. 1042, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Kontakt, .

Viktoriáni uspěli, vyšlápli si na Sedlčany

Karlovarská Slavia remizovala ve Fortuna ČFL s týmem Litoměřicka (ve žlutomodrém) 2:2.