Pouze toto utkání nevyšlo nejdeckému hráči Manfrédovi Tillovi v pátečních tipech okresního přeboru. Nejvíce branek pak bylo k vidění na hřišti nováčka přeboru ve Vojkovicích.

Tam padlo v zápase se Štědrou celkem sedm branek, a to pět do branky hostí a dvě do svatyně domácích. Tradičně slibný dvoubrankový náskok promrhali v domácím prostředí fotbalisté Božičan, kteří nakonec v duelu s Kolovou pouze remizovali, a to navíc dohrávali hosté v deseti.

Božičany – Kolová 3:3 (2:0).
Branky domácích vstřelili Marcel Petr junior, Mokrý a Radek Ernst. Za hosty se dvakrát trefil přesně mezi tři tyče Nekoranec. Dělbu bodů poté zařídil hostující Jakub Gábner. Před padesátkou diváků odřídil duel rozhodčí Krejčí, který pohrozil domácím jednou a hostům dvěma žlutými, a Kolové navíc přidal na cestu zpátky ještě jednu červenou.

Hájek – Toužim B 2:1 (1:1).
Hosty poslal do vedení Kliment. Velký obrat v utkání pak zaznamenal dvěma góly domácí kanonýr Pátek. Před třiceti diváky odpískal zápas sudí Botoš, který potrestal domácí dvěma a hosty jednou žlutou.

Vojkovice – Štědrá 5:2 (2:1).
Vítězství domácích zařídili Procházka, Fišer, Hospodský, Gonda a Kypta. Za hostující tým se přesně trefili M. Kopelent a Karnoll. Před třiceti diváky řídil duel arbitr Hrubý, který na obě strany rozdal dvě žluté.

Sedlec – Bochov 3:1 (2:0).
Vítězství lídra zařídili tradičně dva střelci. Dvakrát se trefil do branky Bochova Osten a jednu přidal Berger, za hosty korigoval skóre Petr Hazucha. Před padesáti diváky odpískal utkání rozhodčí Bauer, který ukázal domácím tři a hostům dvě žluté.

Květnová – Doubí 2:3 (2:0).
Domácí poslali do vedení v první pětačtyřicetiminutovce branky Pavla Franka a Zoltána „Macka“ Luxe. Hosté však ve druhém poločase otočili ukazatel skóre ve svůj prospěch, když všechny tři góly hostů měl na svědomí kanonýr Tvrdý. Před padesáti diváky odpískal zápas sudí Rádl, který sáhnul do své karetní kapsičky hned čtyřikrát. Dvě žluté ukázal domácím a dvě hostům.

Nejdek B – Sadov 3:1 (2:1).
Domácí fotbalisté potvrdili svou vzrůstající formu. Jejich vítězství zařídili Eliáš, Jaroš a Smrt. Za hosty korigoval Žid. Před 70 diváky pískal sudí Suchan, který ukázal domácím tři a hostům dvě žluté. Sadovu pak navíc přidal jednu červenou.

Příští kolo, 27. října
Doubí – Sedlec (11.00)
Sadov – Vojkovice,
Březová – Nejdek B
Kolová – Hájek
Bochov – Božičany
Štědrá – Květnová (vše od 14.30)