Po třech výhrách v řadě se posunul v okresní tabulce na průběžnou osmou příčku.

Ve třetí třídě byly k vidění hned dvě kanonády. Jednu ve Žluticích, kde řádili horalové Potůček a druhá v lázenském městě, ve kterém zavzpomínali na své staré dobré časy fotbalisté Slavie Junior.

Březová – Hájek 3:3 (0:1).
Za domácí se v utkání trefili Hurban, Beran a Ištván. Za hostující celek se ze vstřelené branky radovali Martin Pátek a dvakrát Vraný. Před padesátkou diváků odřídil duel rozhodčí Mikeš a kartami tradičně nešetřil. Domácím ukázal tři a hostům čtyři žluté a navíc ještě k tomu přidal na každou stranu po jedné červené.

Nejdek B – Vojkovice 4:0
(3:0).
Vítězství domácích zařídili Smrt, Salaquarda, Jaroš a Rejcha. Před 70 diváky odřídil utkání rozhodčí Krejčí, který pohrozil domácím třemi a hostům jednou žlutou, a aby toho nebylo málo, přidal hostům na cestu zpátky další červenou…

Toužim B – Božičany 0:3
(0:2).
Překvapivou výhru nováčka režíroval na toužimském hřišti autor dvou branek Rubáš. Třetí pojistku pak přidal Ernst. Duel odpískal před deseti diváky arbitr Rousek, který ukázal po jedné žluté.

Další výsledky

Kolová – Sedlec 0:4 (0:1)
Bochov – Květnová 1:2 (0:1)
Doubí – Štědrá 1:3 (0:1)

III. třída

Slavia Junior – Merklín 6:2 (5:1).
Vysoké vítězství Slavie zařídil třemi góly Tomáš Bílý. Po jednom přidali Lav, Ferenc a Godža. Za hosty korigoval ukazatel skóre dvěma góly Baloun. Duel odřídil před třicítkou diváků bez karet sudí Fiala .

Kyselka – Abertamy 4:1 (1:1).
O branky vítězů se podělili Bláha, Horvát, Svatoš a Kliment. Za hosty vstřelil čestný úspěch Mahák. Před 35 diváky odřídil zápas rozhodčí Kvasnička, který domácím pohrozil jednou žlutou.

Chyše B – N. Hamry 2:2 (0:1).
Za domácí se v utkání trefili Laurich a Kadlec. Za Hamry mířili přesně mezi tři tyče Matěj a Pazdera. Před čtyřicítkou diváků odpískal utkání sudí Povíka, který potrestal domácí dvěma a hosty třemi žlutými.

Pila B – Údrč 0:2 (0:1).
Vítězství hostů měli na svědomí kanonýři Záluský a Tomka. Před padesáti diváky řídil zápas arbitr Dvořák, který pohrozil domácím třemi a hostům dvěma žlutými.

Žlutice B – Potůčky 0:10 (0:6).
Vysoké vítězství horalů zařídili Jaroš, Zeman, dvě branky vstřelil Zralý a další tři přidala dvojice Šípek, Klimm. Více nehlášeno.

Bražec – Ol.Vrata 2:2
(1:1)
Nenahlášeno.