Tahákem bude utkání rezervy Baníku Pila a záložního mužstva Sokola Chyše. Na trávník vyběhnou hráči v sobotu v 15. 30 hodin. „Se Sokolem Chyše to jsou relativně klidná utkáni. To ale neznamená, že do zápasu půjdeme bez nasazení,“ referuje z Doupovských hor sekretář oddílu Bohumír Kordík a dodává: „Naše první mužstvo hraje až v neděli, tak bychom mohli být posíleni a nastoupit tak v téměř plné sestavě. Pokud se nám podaří se Sokolem bodovat, tak to budeme brát za úspěch.“

Funkcionář Luboš Prokop přiveze na Pilu mužstvo v plné sestavě. „Rádi bychom si z Baníku odvezli plný počet bodů. Chybět nám bude Ladislav Varga, který dlouhodobě marodí s kolenními vazy a Jiří Raška“ hlásí Prokop.

Hráči Údrče odehrají celou podzimní část na hřištích soupeřů, protože fotbalové hřište v malebné vesničce zničila divoká zvěř. Tentokrát se představí na trávníku šestého Merklína.

Lídr tabulky Bacardi Karlovy Vary zajíždí v sobotu k dalšímu střetnutí k rukavičkářům do Abertam. Samotné utkání začne ve 14 hodin.

Olšová Vrata přivítají nevyzpytatelný celek Slavia Junior Karlovy Vary. Hosté jsou favority zápasu. „ Se Sokolem bychom rádi získali plný počet bodů, a až na jednoho hráče, který je v trestu, bychom měli přijet v plné sestavě,“ informuje asistent trenéra Milan Kováč.

Oslabená Kyselka se představí na trávníku v Potůčkách. Horalové jsou v tomto duelu jasnými favority. „Ze základní sestavy nám chybí šest hráčů. Budeme rádi, když se nás sejde jedenáct, ale i tak se chceme poprat o co nejlepší výsledek,“ popisuje nepříjemnou situaci trenér Josef Hlaváč.

Další celek z Krušných hor Nové Hamry hostí rezervu Sokola Žlutice. Žlutické jedenáctce mužstva z hor nesvědčí. Prohrála v Abertamech 4:2 a doma s Potůčky vysoko 10:0.