Jedenáctým kolem pokračuje nejvyšší fotbalová soutěž okresu.

Šlágrem tohoto kola je souboj Jiskry Březová, která přivítá na svém hřišti rezervu Nejdku. Dlouhodobá bilance obou celků je velice podobná. Ve vzájemných duelech nepadá příliš branek a vítěz zápasu nevyhrává víc nežli o dva góly.

„Hlavní bude, jestli se sejdeme a s jakou sestavou Nejdečtí přijedou,“ říká před bojem trenér domácích František Mandula.

Domácím budou chybět zřejmě tři hráči základní sestavy. Mimo hru je hrající trenér Tomáš Beran a obránce Zdeněk Bartoš a s největší pravděpodobností i mladý Lukáš Ištván. „V jaké sestavě přesně nastoupíme budeme vědět až v sobotu. Někoho mohou odvolat do práce a nějaký marod může ještě přibýt,“ referuje kouč Mandula a pokračuje: „Před vlastním publikem bychom body ztrácet neměli. Osobně věřím, že se nám podaří vyhrát, a připsat si tak další body do tabulky okresního přeboru.“

Vdalším utkání kola přivítají v sobotu hráči Sokola Sadov fotbalisty z Vojkovic. Utkání začne ve 14.30 hodin. Lídr okresního přeboru KSNP Sedlec zajíždí do Doubí. „Doma musíme konečně potvrdit výhru ze hřiště soupeře. Získali jsme tři body ve Vojkovicích a Květnové. Doma nás porazila Štědrá. Teď už prostě musíme,“ hlásí vedoucí mužstva z Doubí Vladimír Hudec. Úvodní výkop je v 11 hodin dopoledne.

Favoritem utkání v Bochově je domácí Sokol. Ten hostí SK Božičany. Zápas začne v sobotu ve 14.30 hodin.

Velice těžké to budou mít fotbalisté Hájku. Ti se představí na hřišti Ajaxu Kolová. Souboj Sokolů se odehraje ve Štědré.V sobotu v půl třetí odpoledne nastoupí místní proti borcům z Květnové.