Sedlec potvrdil svoje vedoucí postavení vydřenou domácí výhrou nad Štědrou a útok Květnové na stříbrnou příčku ve Vojkovicích skončil rovněž výhrou obhájce titulu.

KSNP Sedlec 2
Sokol Štědrá 1

Asi to měl být šlágr kola, ale moc se nepovedl. Snahy sice bylo na hřišti dost, oba soupeři chtěli hrát fotbal, ale nedařilo se to ani jednomu. Nepohledné utkání nebylo chudé na šance, ale všechny končily jaksi mimo. Mistrem v tom byl domácí Osten, který se dvakrát ve vyložené šanci ukopl a jednou trefil břevno, podruhé orazítkoval břevno domácí Hruška. Na obou sranách hrály prim obrany, u domácích zejména spolehlivý zadák Vyskočil.

Skóre zápasu otevřel tři minuty před poločasem gólem ´do šatny´ Petr Sekerák, domácím se podařilo srovnat až dvě minuty před koncem brankou Filipčíka a výhru pak zařídil v 90. minutě z penalty Löffler.

Utkání, které v nevlídném počasí sledovala třicítka věrných, řídil rozhodčí Krása. Domácím ukázal jednu a hostům dvě žluté a červenou.

SK Božičany – SK Doubí 5:1 (2:1).
Výhru domácích zařídili Mokrý, Ernst, Rubáš, Mládenec a Wells, čestný úspěch Doubských vstřelil Tvrdý. Před 40 diváky řídil rozhodčí Kaucký. Domácí viděli dvě a hosté jednu žlutou kartu.

Sokol Sadov – Jiskra Březová 2:5 (1:3).
Na branky bohaté utkání, ve kterém za domácí skórovali Benda s Konrádem a výhru hostů zařídili Hurban dvěma a Moravec, Tošnar a Sitek každý jedním gólem. Před 30 diváky řídil rozhodčí Hrubý a na každou stranu přitom ukázal po žluté.

TJ Vojkovice – Sokol Květnová 2:4 (2:2).
Výhru, která posunula hosty na druhou příčku tabulky, zařídili Franka dvěma a Valach s Pavlovičem každý jedním gólem. Za domácí skórovali Kotek s Kyptou. Před sedi esítkami diváků řídil rozhodčí Tomáš Krejčí a stačila mu jedna žlutá, kterou pohrozil hostům.

Sokol Hájek – Sokol Bochov 2:0 (2:0).
O výsledku rozhodl dvěma ´slepenými´ góly v úvodu zápasu domácí Eret. Před 40 diváky řídil rozhodčí Kaucký, domácím ukázal dvě a hostům čtyři žluté karty.

FK Nejdek B – SK Toužim B 7:1 (3:0).
Domácí si s chutí zastříleli, Vlk dal dvě a Smrt, Kolda, Till, Henčl a Salaquarda po jedné brance. Čestný úspěch hostí vstřelil Rybka. Před 50 diváky řídil rozhodčí Vašek. Domácím ukázal jednu a hostům tři žluté.