Ve IV. třídě skupině A si lídr tabulky Sokol Pernink lehce poradil se sestopivšími Stanovicemi. Děpoltovice opět ztratily body, tentokrát když remizovaly s týmem Počeren. Ve skupině B souboj prvních týmů tabulky neměl vítěze a tak se mužstva Stružné a Verušiček o body podělila.

IV. třída skupina A

Stanovice – Pernink 1:5 (0:1).
Jasné vítězství horalů zařídili dvěma góly Chvapil a Čečák a jedním Halaburt. Za domácí vstřelil alespoň čestný úspěch Langmaier. Před padesátkou diváků odřídil utkání rozhodčí Suchan, který navíc pohrozil domácím jednou a hostům třemi žlutými.

Bečov B – Hroznětín B 3:2 (1:1).
Výhru domácích vystřílel dvěma brankami Kohlíček a jednu přidal Tomek. Za hosty se trefili přesně mezi tři tyče Havlík a Koch. Před 20 diváky odpískal duel sudí Fiala, který navíc pohrozil rezervě Hroznětína dvěma žlutými.

Děpoltovice – Počerny 1:1 (0:1).
Hosty poslal do vedení přesnou trefou Wojnar. Za domácí srovnal ukazatel skóre Marián Geťko. Před čtyřicítkou diváků odřídil zápas arbitr Botoš, který musel třikrát zalovit ve své karetní kapsičce, aby pak potrestal hosty třemi žlutými.

Dalovice B – Karlomix H. Slavkov 4:0 (0:0).
Jasné vítězství dalovické rezervy zařídil dvěma góly Malík a po jedné brance přidali Scheerbaum a Lorenz. Před dvaceti diváky řídil zápas rozhodčí Rádl, který k tomu potřeboval pouze jednu žlutou, kterou ukázal hostům.

IV. třída skupina B

Valeč – Novosedly 0:1 (0:0).
Vítězství hostů zařídil jedinou přesnou střelou mezi tři tyče Kříž. Zajímavý duel odřídil arbitr Mikeš, který si navíc na hřišti s hráči během utkání zahrál karetní mariáš. Domácí i hosty potrestal čtyřmi žlutými a aby toho nebylo málo na každou stranu také ukázal jednu červenou stopku.

Údrč B – Chyše C 1:2 (0:2).
Těsnou výhru hostům vystříleli Levanský a Kadlec. Za domácí vstřelil čestný úspěch Záluský. Utkání odřídil rozhodčí Václav Štěrba starší, který tasil za své kapičky na každou stranu po jedné červené.

Stružná – Verušičky 2:2 (1:0).
Domácí poslal v prvním poločase do vedení Brančík junior. Za hosty srovnal krok Azaltovič. Poté se trefil struženský Vican, ale poslední slovo útočník Verušiček Libor Slivčák. Před solidní návštěvou 80 diváků s přehledem odpískal duel sudí Fiala, který navíc ukázal hostům i dvě žluté.

Otročín – Krásné Údolí 1:1
(1:1).
Za domácí se v utkání trefil Policar a za hosty Olejník. Před čtyřicítkou diváků odřídil zápas rozhodčí Molnár, který pohrozil domácím dvěmaa hostům čtyřmi žlutými.