V derby nováčků uspěla Stružná na půdě Hájku a jako jediná tak ještě neztratila v soutěži ani bod a po zásluze vévodí průběžné tabulce. Na druhé místo poskočila Pila, která pod radošovským mostem smazala proti týmu Kyselky tříbrankové manko a nakonec brala za nerozhodný výsledek cenný bod. Premiérovou výhru braly v domácím prostředí Božičany, které v divoké přestřelce pokořily toužimskou rezervu. Tři body slavily doma i Vojkovice, které zdolaly nejdecké béčko. Premiérový bod si pak po nerozhodném výsledku připsaly na své konto Abertamy a Březová.

Výsledky, II. kolo

Abertamy – Březová 3:3 (1:0)
O dělbu bodů se v dresu horalů podělili přesnými zásahy Pavel Vlk a Tomášové Maleček a Grim. Stejnou mincí pak v dresu hostů opláceli Dominik Musil, Lukáš Havel a Jiří Tošnar. Rozhodčí: Miloslav Polívka. ŽK: 3:1.

Vojkovice – Nejdek B 4:2 (3:1)
Než se Nejdečáci pořádně na vojkovickém pažitu rozkoukali, prohrávali o dvě branky, když si obě vstřelili sami. Nejdříve zamířil do své svatyně nejdecký Vaník a poté i Franc. I přesto Nejdek bojoval a snížil parádní pumelicí z kopaček fotbalového veterána Manfréda Tilla. Ihned po rozehře však Vojkovice po brance Václava Kučery opět soupeři odskočily o dvě branky. Po změně stran snížil v dresu hostů přesnou ranou David Vašš, ale konečné slovo měli domácí, za které skóroval Marek Matoušek. Rozhodčí: František Krejčí. ŽK: 3:2.

Božičany – Toužim B 5:3 (3:3)
Výhru domácím vystřílel dvěma zásahy do černého Pavel Zemlička a jedním gólem Miroslav Žigar, Martin Kabele a Jiří Rubáš. Za hosty pak obstarali brankovou radost Josef Šmoranc, Karel Krejčí a Bohumil Nekola. Rozhodčí: Josef Körmöczi. ŽK: 2:1.

Kyselka – Pila 3:3 (2:0)
Hosté z Pily dorazili na utkání pouze o deseti hráčích, i přesto však domácím borcům byli více jak vyrovnaným soupeřem. Přesilovku Kyselka využila v prvním poločase dvakrát, když se dvakrát zapsal do střelecké listiny Petr Čada. Po změně stran přidal třetí branku domácích Ondra Toušek. Vše se zdálo být již rozhodnuté, ale bylo tomu naopak. Pila i v oslabení zařadila na vyšší rychlostní stupeň a dvěma góly z kopaček Pavla Zrzaveckého a jednom Ondry Brožíka zápas zaslouženě vyrovnala. Rozhodčí: Petr Talpáš. ŽK: 0:2.

Hájek – Stružná 0:4 (0:2)
Hostům zařídil vedení na půdě Hájku Bedřich Dotzauer. Druhou trefu pak přidal struženský šutér Jan Granec. To už ale Stružná dohrávala první dějství bez vyloučeného Pancnera. Po změně stran přidal třetí gól hostů Petr Rehák a vše zakončil v podobě čtvrté branky novic v dresu Stružné Petr Janáček.