V rámci osmnáctého kola okresního přeboru v derby týmů z Poohří deklasovali na svém hřišti pod radošovským mostem vedoucí Vojkovice. Tím potvrdili podzimní vítězství na půdě Vojkovic. Zaváhání lídra tabulky využila v posunu na vedoucí pozici ostrovská rezerva, která si poradila s nováčkem přeboru Merklínem. Po podzimní části se tak poprvé změnil vedoucí tým tabulky.

Zajímavý souboj mezi celky ze špičky tabulky byl k vidění na půdě Bacardi, kde v souboji dosud neporažených týmů uhrála Kolová proti tamní jedenáctce nerozhodný výsledek. Cenné vítězství vydoloval na svém pažitu Hájek, který si poradil s posledními Verušičkami. V cestě za záchranou obral o bod Sokol Bochov silný tým Pily. Tři body vybojovala doma proti Sadovu Toužim B a Nejdek B obrátil nepříznivý stav v duelu s Březovou ve svůj prospěch.

Výsledkový servis:

Kyselka – Vojkovice 4:1
V derby Poohří se od úvodních minut bylo na co koukat. Jeden útok střídal druhý, a 150 fanoušků se tak určitě nenudilo. O první branku zápasu se postaral kyselský útočník Jiří Formánek, který zužitkoval přihrávku Ondry Touška. Druhou pak přidal po autovém vhazování střelou ze sedmnácti metrů do šibenice kyselský forvard Petr Čada. Tu třetí měl na svědomí Josef Hlaváč, který tak připravil domácímu výběru tříbrankový náskok. Poté se blýskl po individuální akci stoper Kyselky Josef Kliment. V závěru první půle pak využil nedorozumění kyselské obrany s jejich gólmanem ostřílený lišák v dresu Vojkovic Michal Királyi. Po změně stran pak měly více ze hry Vojkovice, které Kyselce zle zatápěly, ale další kýžené branky se již proti srdnatě bojujícímu domácímu týmu nedočkaly. Utkání s přehledem odpískal rozhodčí Josef Körmöczi. ŽK: 2:3.

Hájek – Verušičky 1:0 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase rozhodl o výhře domácího výběru přesným zásahem Pavel Sojka. Před padesátkou fandů řídil souboj sudí František Krejčí. ŽK: 2:3.

Bochov – Pila 1:1 (0:1). Hosté vyhráli první půli brankou Jakuba Plice, domácí pak tu druhou po gólu z kopaček Roberta Kajzara. Před 60 diváky rozhodoval utkání arbitr Bohuš Eliáš. ŽK: 1:2.

Bacardi – Kolová 1:1 (1:1). V tomto utkání padaly branky pouze v prvním poločase, když se v dresu domácího výběru střelecky blýskl matador Bacardi Libor Marek, za Kolováky pak skóroval mladíček Jan Blahník. Před sedmdesátkou fanoušků odpískal duel rozhodčí Josef Košina. ŽK: 1:0.

Merklín – Ostrov B 0:1 (0:1). O tříbodovém zisku rozhodli hosté již v prvním poločase, když se přesně mezi tři tyče trefil Aleš Holoubek. Před 70 diváky odřídil mač bez karet sudí Vít Hrubý.

Nejdek B – Březová 5:3 (1:2). Březová si vytvořila po brankách Pavla Svobody, Davida Štěpána a Štěpána Švachuly dobrou výchozí pozici k tříbodovému zisku, ale dvě branky Manfréda Tilla a jedna z kopaček Romana Rejchy, Petra Šlapy a Davida Smrta sebraly hostům veškeré naděje na bodový zisk. Před 150 fans řídil souboj arbitr Pavel Šeda. ŽK: 0:1.

Toužim B – Sadov 3:0 (1:0). Veledůležitou výhru domácímu celku vystřílely posily z A týmu. Jednou se totiž do střeleckých statistik zapsali Jiří Mikula, Karel Čermák a Karel Krejčí. Před osmdesáti diváky rozhodoval utkání sudí Jaroslav Fraško. ŽK: 0:2.