V rámci dvacátého kola okresního přeboru se řádná přestřelka konala na stadionu nováčka z Merklína. Tam totiž v utkání s Kyselkou padlo sedm branek, a jedna hezčí než ta druhá. Nakonec se z výhry radoval tým z Poohří, který však po celé utkání pouze dotahoval.

I do třetice Vojkovice odešly ze hřiště jako poražené mužstvo. Po prohrách s Kyselkou a Merklínem tentokrát nestačily na jedenáctku Bacardi, kterému podlehly dvoubrankovým rozdílem.

Na ztrátově vlně se vezla překvapivě i Pila, která uhrála pouze nerozhodný výsledek na půdě předposledního Hájku.

Veledůležité vítězství v cestě za záchranou si připsali v domácím prostředí fotbalisté Bochova, kteří udolali Sadov, který navíc poslali v tabulce za sebe.
Povinnou výhru si odvezli z půdy posledního celku Verušiček fotbalisté březovské Jiskry.

Kvalitní utkání plné branek pak odehrála na své půdě nejdecká rezerva v souboji s Kolovou. V tomto duelu se nakonec po nerozhodném výsledku soupeři o body podělili.

Výsledkový servis:

Merklín – Kyselka 3:4 (3:3). Gólově nabitý první poločas načal brankově nejlepší merklínský kanonýr Milan Sýkora, který si na své konto připsal přesnou trefu z hranice šestnáctky. Za hosty z Poohří vyrovnal střelou z dvaceti metrů Vladimír Beneš. Podruhé horaly poslal do vedení o chvilku později střelou z úhlu Jaroslav Vochozka, za Kyselku pak obstaral vyrovnání lobem á la Poborský Luboš Cupal. Do třetice se Merklín ujal vedení, když se z přímého kopu z hranice šestnáctky parádně trefil Milan Skoupý. Poločasový stav však stanovil svou druhou brankou v utkání Vladimír Beneš. Po změně stran se hrálo nahoru dolů, rozhodující moment přišel v závěru utkání, kdy si na centr do pokutového území domácího výběru z kopaček Tomáše Bláhy naběhl Josef Hlaváč, který pohotově hlavou uklidil balon do merklínské svatyně. Před šedesáti fans řídil souboj rozhodčí Josef Körmöczi. ŽK: 2:2.
Hájek – Pila 1:1 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase se zapsali do střeleckých statistik ve druhém dějství domácí Jiří Kožíšek a hostující Jakub Plic. Překvapivou dělbu bodů sledovalo v Hájku 50 fanoušků, před kterými odpískal utkání sudí Pavel Šeda. ŽK: 2:1.
Bochov – Sadov 1:0 (1:0). Veledůležitou výhru Bochovákům vystřílel ostřílený forvard Petr Tichý, který si tak obstaral parádní dárek k nedělním šestatřicetinám. Ostře sledovaný souboj zhlédlo v útrobách bochovského stadionu sedmdesát fanoušků, před kterými odřídil duel arbitr Jiří Dvořák. ŽK: 1:2.
Bacardi – Vojkovice 2:0 (1:0). Domácí vyhráli první poločas brankou fotbalového harcovníka Libora Marka, pro kterého to navíc byl již sedmnáctý gólový úspěch v soutěži. Po obrátce stran Bacardi pojistil vítězství přesnou ranou Marcel Harvánek. Před 35 diváky rozhodovalo utkání trio sudích ve složení Ladislav Kvasnička, Miloslav Polívka a Ladislav Godža. ŽK: 1:3.
Verušičky – Březová 1:6 (1:3). Březovákům povinnou výhru vystříleli dvěma góly Pavel Svoboda a Tomáš Beran. O další zářez týmu zpod březovské přehrady se zasloužil Jaroslav Košťál. Za domácí poté obstaral čestný úspěch Roman Kaňka, a aby toho nebylo málo, přidaly si Verušičky jednu branku samy. Před padesáti diváky odpískal utkání arbitr Martin Suchan. ŽK: 5:1.
Nejdek B – Kolová 4:4 (2:3). Domácí se rychle ujali dvoubrankového vedení, když se do statistik zapsali střelci Petr Ševčík a Robert Hass. Kolová však záhy strhla brankami z kopaček Jana Blahníka, Jakuba Gábnera a Milana Pokrupy zápas ve svůj prospěch. Po změně stran vyrovnal Petr Ševčík a hned nato Milan Pokrupa svým druhým gólem poslal Kolovou opět do vedení. Poslední brankové slovo měl střídající nejdecký šutér Jan ´taxikář´ Rejcha. Dělbu bodů sledovalo v Nejdku spokojených 65 fans, před kterými rozhodovalo duel trio sudích ve složení František Krejčí, Ladislav Godža, Radek Dotzauer. ŽK: 4:4.