Pikantní pak bude souboj zejména pro trenéry Josefa Hlaváče a Libora Marka. Oba se velmi dobře znají a navíc spolu oblékají dres Oldboys Slavie Karlovy Vary. Bacardi zatím ve třech odehraných kolech vždy zvítězilo. Naposledy si poradilo v domácím prostředí s rezervou Žlutic 3:0. „Někteří hráči museli nastoupit se zraněním. Rychle jsme se ujali vedení, ale jinak to nebylo pohledné utkání. Chyběl nám pohyb a kombinace,“ zlobil se na svůj tým Libor Marek a hned dodal: „Velmi mě však potěšil svým výkonem Trojáček, který patřil k nejlepším na hřišti.“ Tým Kyselky je na tom o trošku hůře. Po úvodní prohře s rezervou Chyše si napravili Kyselští chuť vítězstvím nad B týmem Žlutic.

Ve třetím pak vybojovali výhru 6:5 v Údrči. „V obraně jsme dělali hrubé chyby, a i když se vyvíjelo utkání pro nás velmi špatně nakonec jsme ho týmovou morálkou proměnili v naše vítězství,“ narážel kouč Kyselky na dvacetiminutovou přesilovku (poz. red. Kyselka dohrávala od 70. minuty utkání v osmi hráčích) Údrče. I přesto jeho svěřenci i v oslabení dokázali soupeři vstřelit dvě branky. Teď však čeká Kyselku úplně jiné utkání. „Známe sílu soupeře a určitě se utkají dvě kvalitní mužstva. Záležet tak bude na zdravotním stavu našich hráčů,“ smutně poznamenal Hlaváč. Stejného názoru je i trenér Bacardi, který navíc před dvěma roky dres Kyselky oblékal. „Pro mě to bude velká motivace, jelikož se s klukama velmi dobře znám, proto by to mohl být kvalitní zápas.

Trápí nás ale zranění a určitě nebudeme kompletní,“ najel na stejnou notu Marek. Kyselka si tak odbyde premiéru na hřišti ve Vojkovicích, kam se vrací z jednozápasového azylu, který měla v Dalovicích. „Šanci tak dostanou další hráči, kteří tak budou moci předvést co v nich je. V zápase bychom chtěli bodovat naplno, ale sílu soupeře známe, takže bychom chtěli neprohrát,“ dodal Josef Hlaváč. „Pokud zlepšíme hru v záložní řadě, tak bychom chtěli vybojovat v utkání s Kyselkou alespoň bod. Uvidíme však podle zdravotního stavu našich hráčů,“ uzavřel trenér Bacardi Libor Marek.