Až na osmý pokus odešli ze hřiště s prázdnou, když po divoké přestřelce na půdě starorolské rezervy si připsali na své konto těsnou prohru. Navíc přišli Vojkovičáci o první místo, na které se posunula Pila. Ta uspěla na půdě Březové až po zlepšené střelecké mušce ve druhém poločase, když se dvakrát do listiny kanonýrů tučným písmem zapsal Viktor Pátek.

Veledůležité tři body v domácím prostředí získal Hájek, který přestřílel Nové Hamry. Hodně cenné vítězství urvala na svém stadionku chyšská rezerva, která sice s Kyselkou prohrávala, ale nakonec slavila zaslouženou výhru, když se hattrickem blýskl Lukáš Štětina. Tým Božičan obral o všechny body na fotbalovém hřišti v Abertamech horal Miroslav Jonáš, který se postaral o oba přesné zásahy svého týmu.

Výhru brala na hřišti v Žalmanově Stružná, která sice překvapivě prohrávala s toužimskou rezervou, ale po změně stran dvěma góly Janáčka a Reháka otočila ukazatel skóre ve svůj prospěch. Naopak doma neuspěla nejdecká rezerva, která po prvním poločase vedla nad Kolovou, ale po změně stran zajistil hostům tříbodový transport třemi úspěšnými zásahy Jakub Gábner.

Výsledky, 20. kolo:
St. Role B – Vojkovice 5:4 (3:1). Branky: Voborský Roman 2, Zoubek Václav 2, Hlavatý Ladislav – Kocifaj Petr, Žlutický Tomáš, Vorel Václav, Matoušek Marek. Rozhodčí: Dotzauer Radek. ŽK: 0:2.
Hájek – N. Hamry 3:2 (2:1). Branky: Toth Petr, Sojka Pavel, Barth Michal – Rudolský Michal, Křížek Pavel. Rozhodčí: Koudelka Tomáš. ŽK: 1:1. ČK: 0:1.
Abertamy – Božičany 2:0 (2:0). Branky: Jonáš Miroslav 2. Rozhodčí: Botoš Robert. ŽK: 1:3.
Chyše B – Kyselka 4:1 (2:1). Branky: Štětina Lukáš 3, Burda Jan – Hlaváč Josef. Rozhodčí: Hrubý Vít. ŽK: 2:1.
Březová – Pila 1:2 (1:0). Branky: Hvizd Jan – Pátek Viktor 2. Rozhodčí: Kvasnička Ladislav. ŽK: 0:1.
Stružná – Toužim B 4:1 (0:1).  Branky: Rehák Petr 2, Janáček Petr 2 – Mikula Jiří. Rozhodčí: Jati David. ŽK: 1:0.
Nejdek B – Kolová 2:3 (1:0). Branky: Rejcha Jan, Šlapa Petr – Gábner Jakub 3. Rozhodčí: Šeda Pavel.